HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Звіт НМетАУ за 2010-2015рр

IMG_1609.1

24.12.2015року в конференц-залі нової бібліотеки відбулися звітно-виборчі збори ради молодих вчених, на яких були присутні проректор з наукової роботи НМетАУ професор Пройдак Юрій Сергійович, а також голова обласної ради молодих вчених Безус Роман.

Пройдак Ю.С. та Безус Р. зробили наголос на необхідності постійного професійного розвитку, пошуку мотивації та активного залучення в процеси, які відбуваються в наукових установах України та світу, не втрачати можливості, які відкриваються перед молодими вченими, а також консолідувати зусилля молодих вчених різних закладів задля подальшого розвитку та досягнення великих цілей.

Основним питанням порядку денного був звіт голови ради Максима Ягольника про роботу ради молодих вчених за період 2010 – 2015 рр. В ході доповіді було зроблено акценти на тому чого досягнули окремі молоді вчені та що вдалося зробити раді молодих вчених НМетАУ в цілому. В результаті спільного обговорення були поставлені нові завдання та окреслено основні плани розвитку ради у найближчі роки. У зв’язку з тим, що Максим Ягольник подолав 35 річний бар’єр, ним було висунуто питання про доцільність переобрання голови ради молодих вчених академії. В результаті відкритого голосування було обрано нову голову ради молодих вчених НМетАУ асистента кафедри економічної інформатики Трофименко Ганну.

РМВ НМетАУ

Написано: 10:51 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web