HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Звернення Ради ректорів Дніпропетровської області до співвітчизників

Герб РМВ ДО

Звернення Ради ректорів Дніпропетровської області до співвітчизників

Дорогі співвітчизники!

Ще ніколи за роки незалежності так гостро, як сьогодні, не існувала загроза втрати Україною свого суверенітету, унітарності, миру і злагоди на нашій рідній землі.

Певним політичним силам за допомогою їхніх зовнішніх покровителів і при їхньому прямому втручанні в наші справи вдалося дестабілізувати обстановку в ряді регіонів України, посіяти ворожнечу та розбрат між людьми. Протистояння в суспільстві доходять до насильницьких дій в тому числі й із застосуванням вогнепальної зброї.

Ми, ректори вищих навчальних закладів Дніпропетровщини, від імені багатотисячних викладацьких і студентських колективів висловлюємо глибоку занепокоєність з приводу зазначених подій. Ми засуджуємо будь-які дії, спрямовані на розкол нашої держави, захоплення її території.

Ми вважаємо, що головне сьогодні – єднання українського народу, прийняття виважених рішень кожною гілкою влади, активна участь усіх громадян у захисті та збереженні України як вільної, демократичної держави. Тільки прагнення кожного із нас не стояти осторонь, а взяти участь у мирному й відкритому діалозі заради вирішення конфліктів, тільки наша взаємна повага та бажання порозумітися можуть забезпечити здійснення нашої спільної мрії – жити у вільній Україні, в мирі й злагоді між собою і зі світовою спільнотою.

Закликаємо студентів, працівників освітянської та наукової сфер, виробничників, аграріїв, політиків, діячів культури і мистецтва, представників бізнесу та широкої громадськості поєднати зусилля заради мирного вирішення ситуації, яка склалася в Україні та довкола неї, зробити все можливе для вільного, щасливого майбутнього нашої Вітчизни.

Написано: 19:13 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web