HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Зустріч з Любоміром Заоралеке

2014.06.19_Zaoralek_Ljbomir

19.06.2014 р. відбулася зустріч Міністра закордонних справ Чехії Любоміра Заоралека молодими вченими і студентами Дніпропетровщини. Зустріч проходила у головному корпусі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

Міністр закордонних справ Чехії розповів про допомогу, яку надає Чехія важкопораненим активістам та наголосив на готовності всіляко допомагати із транспортуванням та лікуванням українських бійців зі Східних областей України.

Звертаючись до молоді, Любомір Заоралек закцентував увагу на тому, що європейське майбутнє нашої України в першу чергу залежить від її громадян та їх свідомості.

Міністр розповів про проходження шляху становлення демократії у власній країні. Він також зазначив, що новим етапом у житті нашої країни стане підписання Україною економічної частини угоди Асоціації з ЄС. Чехія цілком готова підтримати цей крок.

Основні питання, які задавались Міністру, стосувались Європейських перспектив України. На що Любомір Заоралек відповів, що ЄС – це жорстка конкуренція на ринку, що потребує тривалої та важкої роботи, як з боку держави, так і з боку її громадян. І, якщо Україна готова до таких змін, Чехія всіляко сприятиме тому, щоб довести європейську перспективу України.

Написано: 20:28 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web