HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Зустріч губернатора з молодими вченими НМетАУ

NMetAU_3

21.01.2014 року у Національній металургійній академії України пройшло засідання ради ректорів за участю губернатора Дніпропетровської області Колесникова Дмитра Валерійовича. Після чого відбулася зустріч губернатора зі студентами та молодими вченими академії, з нагоди Дня соборності і свободи України.

Дмитро Колесников зазначив, що саме нинішнє покоління має закладати фундамент для створення економічно розвиненої держави.

Також, губернатор закцентував увагу на тому, що Дніпропетровський регіон має стати серцем України, місцем можливостей для усієї молоді нашої країни. Для чого керівництвом області впроваджується ряд проектів та програм, що направлені на розвиток Дніпропетровщини, до яких активно залучається молодь регіону.

Дуже активно здійснюється підтримка молодих вчених Дніпропетровської області. Для яких щорічно проводяться такі конкурси, як «Кращий молодий вчений», «Краща рада молодих вчених», «Молоді вчені – Дніпропетровщини». Це дозволяє молодим вченим Дніпропетровщини удосконалюватися у науковому і практичному планах та привносити свій внесок у розвиток регіону.

На зустрічі, Дмитро Колесников закликав молодь буди, амбіційною та цілеспрямованою, мати активну громадську позицію у житті.

«Одним із найважливіших чинників, що відкриває перед людиною додаткові можливості досягнення успіху є здоровий спосіб життя. Здоров’я молодого покоління – це успіх регіону в майбутньому», – зазначив Дмитро Колесников. Наразі у Дніпропетровській області започаткована регіональна програма “Міцне здоров’я – успішне життя”, в рамках якої проводиться низка заходів, що направлені на популяризацію спорту серед молоді.

Голова студентської ради НМетАУ – Олександра Пудла розповідала про важливість діяльності студентських організацій, що дозволяють молоді розкрити свій творчий потенціал та проявити лідерські здібності.

У свої промові, молода вчена, аспірантка кафедри економічної інформатики НМетАУ, Ганна Трофименко, наголосила на важливості свята Дня соборності та свободи України.

«Задачею нинішнього покоління є відтворення українства на теренах нашої держави, збереження культури та традицій, які є унікальними. Навчити наступні покоління любити та шанувати Україну, розвивати патріотизм та відданість нашій країні. Популяризувати багату творчу спадщину українських поетів, письменників та митців що є важливим чинником консолідації та соборності нашого суспільства» – зазначила Ганна Трофименко.

Окрім цього на зустрічі,  молоді вчені НМетАУ запропонували більш активно  залучати  їх до вирішення існуючих проблем регіону.

Наприкінці зустрічі, Дмитро Колесников ще раз наголосив на важливості самовдосконалення та постійної роботи над собою. Побажав успіхів та натхнення у діяльності студентам та молодим вченим Національної металургійної академії.

Рада молодих вчених НМетАУ

Написано: 18:21 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web