HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: ЗМІЦНЕННЯ ПАРТНЕРСЬКИХ ЗВ’ЯЗКІВ

6 сжато!

Молоді вчені Національної металургійної академії України активно приймають участь у міжнародних проектах, розвиваючи та зміцнюючи співпрацю із закордонними вищими навчальними закладами-партнерами. Так у рамках міжнародного проекту CERES «Центр передових знань для молодих вчених», який фінансується за підтримки Європейської Комісії, за запрошенням Білоруського державного університету інформатики та радіоелектроніки (БДУІР), 2 грудня 2015 року у місті Мінськ молоді вчені Національної металургійної академії України доцент кафедри електрометалургії Жаданос Олександр і асистент кафедри технологічного проектування Костянтин Білан прочитали лекцію студентам цього вишу.

Лекція на тему “ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МЕТАЛУРГІЙНІЙ ГАЛУЗІ” була підготовлена за підтримки Центру провідного досвіду для молодих вчених, який створено у Національній металургійній академії України в рамках проекту CERES. Метою і завданням цього проекту є:

  • Максимально наблизити освіту у вузах до потреб сучасних підприємств;
  • Поліпшити рівень умов досліджень молодих учених в ЄС, Білорусі та України;
  • Встановити нові і розширити існуючі партнерські відносини між підприємствами та університетами.

Від Європейського Союзу в проекті беруть участь Жилінський університет (м. Жиліна, Словаччина), Падерборнський університет (м. Падерборн, Німеччина) та Брненський технічний університет (м. Брно, Чеська республіка). З боку нашої держави, при сприянні Міністерства освіти і науки України, у проекті беруть активну участь Національна металургійна академія України, Національний транспортний університет (м. Київ), , Запорізький національній технічний університет, Дослідно-виробнича компанія Радій (м. Кіровоград). Білоруська сторона представлена Білоруським державним університетом інформатики і радіоелектроніки (м. Мінськ), Гомельським державним університетом ім. Ф. Скорини, Брестським державним технічним університетом та Об’єднаним інститутом проблем інформатики НАН Білорусі.

Аудиторія лекцій складалася зі студентів кафедри Програмного забезпечення інформаційних технологій (ПЗІТ) Білоруського державного університету інформатики та радіоелектроніки.

Тематика лекції була присвячена декільком напрямам:

  1. Використанню інформаційних технологій у металургійній галузі.
  2. Організації навчального процесу у Національній металургійній академії України, місцю та ролі інформаційних технологій у навчальному процесі.
  3. Організації взаємодії студентів та молодих вчених Національної металургійної академії України з молодими вченими галузевих підприємств у рамках «Центру провідного досвіду для молодих вчених», створеного у Національній металургійній академії України.

Лекція супроводжувалася показом великої кількості мультимедійного матеріалу, що сприяло засвоєнню матеріалу та наочно продемонструвало завдання, які вирішуються у металургії за допомогою інформаційних технологій.

  РМВ НМетАУ

Написано: 10:34 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web