HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: ЗМІШАНЕ НАВЧАННЯ ТА ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Копия IMG_4138

18 квітня 2017 року на базі Придніпровської державної академії будівництва та архітектури було проведено семінар “Finding your perfect blend”, присвячений корисній та актуальній як на сьогодні темі можливостей та методів змішанного навчання та вивчення англійської мови. Захід організований у рамках співпраці стурктурного підрозділу Language Solutions на базі кафедри іноземних мов ДВНЗ ПДАБА за підримки Ради молодих вчених академії з міжнародним освітнім центром Pearson-Dinternal. У семінарі прийняли участь не лише викладачі іноземних мов, але й науковці та люди, які зацікавлені у вивченні англійської мови та проходженні міжнародної сертифікації. Достатньо широким є і перелік ВНЗ, працівники яких завітали на захід: це і ДДАЕУ, ДНУЗТ ім. В. Лазаряна, ДРІДУ НАДУ, ДНУ ім. О. Гончара, ДДУВС, УМСФ, ОКВНЗ ІП «Стратегія» (м. Жовті води) та ін.

Спеціальний гість, старший методист центру Pearson-Dinternal, досвідчений тренер та екзаменатор PTE, Майкл Хадсон ознайомив учасників семінару з концепцією змішаного навчання (blended learning) як максимально ефективного засобу поєднання традиційних методик та сучасних технологій у процесі викладання та вивчення англійської мови. Були продемонстровані електронні програми (MyEngLab) та програма онлайн тестування (Pearson Placement Test) з усіма можливостями та перевагами використання у навчальному процесі 21 століття, які активно використовуються при вивченні іноземної мови у всьому світі. Впровадження цих технологій дозволяє точніше оцінити рівень володіння мовою, отримати значну кількість додаткових завдань для самостійного виконання, автоматизувати виконання і перевірку домашніх завдань та покращити процесс вивчення і рівень володіння іноземною мовою взагалі.

У другій частині зустрічі було проведено круглий стіл-дискусію на тему: «A practical discussion on applying blended learning in the Ukrainian High Ed context using Pearson’s range of traditional materials and technology», присвячену використанню програм та практичним порадам щодо реалізації принципу змішаного навчання та інтегрування класичних аудиторних занять з викладачем з онлайн заняттями.

У третій частині заходу шестеро потенційних кандидатів, які планують найближчим часом скласти міжнародний іспит PTE, мали змогу безкоштовно прийняти участь у демонстраційній усній частині іспиту (Speaking, Sections 10-13) у реальному форматі для того, щоб подолати сумніви та відчути реальну атмосферу екзамену й отримати цінні рекомендації сертифікованих екзаменаторів центру Pearson-Dinternal.

Таким чином, програма була вкрай насиченою, а робота плідною та взаємокорисною. Дякуємо гостям за актуальну інформацію і надання додаткових можливостей для поліпшення знань англійської мови та всім учасникам за проявлену цікавість до наших науково-освітніх заходів!!!

 РМВ ДВНЗ ПДАБА

Написано: 21:25 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web