HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО У НІМЕЧЧИНІ

Делегація ПДАБА та  декан ф-ту Менеджмент навколишнього середовища в БТУ, д.т.н., проф. Майкл Шмідт

З 19 по 21 листопада 2015 року делегація ДВНЗ “Придніпровської державної академії будівництва та ахітектури” (ПДАБА) на чолі із проректором з наукової роботи, д.т.н., проф. М.В. Савицьким прийняла участь у семінарі “Озеленення навчальних програм”, який пройшов у Брандербурзькому технічному університеті (БТУ),  м. Котбус, Німеччина. В заході приймали участь науковці з Німеччини, Італії, України, В’єтнаму, Камеруну, Лівану, Азейбарджану та Росії.

Представники ПДАБА, молоді науковці, заступник голови Ради молодих вчених ДВНЗ ПДАБА, к.т.н., доц. кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій, відповідальна за міжнародне наукове співробітництво, Марина Бабенко та аспірантка, молодий спеціаліст відділу дистанційного навчання, Катерина Собінова мали змогу ознайомитися з основними засадами інтернет-платформи дистанційного навчання елементам стійкого розвитку – ЕКО-кампус,  що були розроблені спеціалістами Бранденбурзького технічного університету за сприянням німецької організації GIZ. В результаті перемовин молодим науковцям  ПДАБА було запропоновано долучитися до системи та впровадити у навчальний процес курси, які направлені на інтеграцію принципів стійкого розвитку.

Також в рамках заходу, присутнім випала можливість послухати лекцію з екологічної архітектури та стійкого будівництва, представлену к.т.н., співробітником Штудгартського технічного університету, Дірком Шведеном. В ході лекції було представлено інформацію не тільки про передові тенденції в зеленій архітектурі та будівництві, а і про основні можливості розробки грантових пропозицій направлених на розвиток такого типу будівництва на національному рівні.

Досвід та матеріали отримані під час візиту до Брандербурзького технічного університету дуже актуальні в розрізі розвитку інформаційних систем навчання, міжнародної наукової активності та впровадження політики стійкого розвитку. Отримані попередні домовленості можуть стати гарним фундаментом подальшого розвитку співпраці між науковцями ПДАБА та БТУ.

РМВ ДВНЗ ПДАБА

Написано: 9:52 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web