HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: ЗАСІДАННЯ РМВ ДВНЗ «ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ»

Актив РМВ ДВНЗ ПДАБА

10 грудня 2013 р. у залі засідань інституту безперервної фахової освіти ДВНЗ ПДАБА відбулося чергове засідання активу Ради молодих вчених академії, яке було присвячене підбиттю підсумків роботи за календарний рік та обговоренню подальших планів на майбутнє.

Заасідання було проведено новою головою Ради академії, к.т.н., доц.кафедри реконструкції і управління в будівництві Мариною Єлісєєвою.

Підведено попередні підсумки анкетування молодих вчених академії, яке проводиться представниками факультетів РМВ з метою консолідації інформації про молодих вчених академії, їх можливості і наукові здобутки за 2013 рік та останні 5 років. Анкета також містить інформацію щодо участі в грантах різного рівня, отримання державних стипендій, кількісну характеристику виданих наукових публікацій за календарний 2013 р. та останні 5 років, а також особисті дані про місце роботи, науковий ступінь та наукове звання.

Крім того, актив РМВ обговорив план роботи на подальші 3 роки. Зокрема, передбачається спільна організація довгорічних проектів з мовної практики для молодих вчених та створення архітектурних виставок для ознайомлення усіх охочих з мистецтвом наших архітекторів.

Молоді вчені академії підтримали ініціативу Ради молодих вчених Дніпропетровської області про необхідність пропаганди здорового способу життя та залучення молодих вчених до спортивних змагань, які що проводитимуться у наступному році. Зокрема було вирішено створити команди з міні-футболу та баскетболу. Бажаємо нашим спортсменам-архітекторам  успіхів!

Також молоді вчені обговорили деякі питання інформаційної політики в академії,  зокрема усі були ознайомлені з новими правилами оформлення повідомлень про діяльність Ради у газеті академії «Молодий будівельник» для їх урахування при проведенні щорічного конкурсу «Краща Рада молодих вчених».

Рада молодих вчених

ДВНЗ “Придніпровська державна академія будівництва та архітектури”

Актив РМВ ДВНЗ ПДАБА

Написано: 19:36 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web