HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: ЗАСІДАННЯ АКТИВУ РАДИ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ДЕРЖАВНОГО ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ»

Копия_2014-11-10_13-33-35_-_0017

 18 березня 2015 року у залі засідань Інституту безперервної фахової освіти Державного вищого навчального закладу «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» (ДВНЗ ПДАБтаА) відбулося чергове засідання активу Ради молодих вчених академії, яке було присвячене обговоренню плану роботи організації на нинішній 2015 рік та анонс деяких наукових подій і заходів, що стосуються Ради молодих вчених Дніпропетровської області (РМВ ДО).

На порядку денному був розгляд питання об’єднання наприкінці 2014 року двох факультетів академії (технології життєзабезпечення й екології та безпеки життєдіяльності), який отримав назву «Факультет технології життєзабезпечення і екології», та визначення представника Ради на цьому факультеті, на цю позицію було призначено асистента кафедри екології та охорони навколишнього середовища Наталію Ткач.

Гострої дискусії набули питання створення змішаної волейбольної  команди для участі у спортивному турнірі серед молодих вчених області, було обговорено можливий склад команди та обрано особу, яка координуватиме спортивні тренування команди. Наразі проводиться онлайн-опитування молодих вчених, які б хотіли брати участь у спортивних змаганнях.

Актив Ради молодих вчених обговорив ініціативу організації та проведення, за підтримки керівництва Академії, наукової конференції молодих вчених. Також було детально розглянуто питання планування навесні 2015 року виїзного засідання РМВ ДО, організованого Радою ДВНЗ ПДАБтаА, і зокрема щодо переговорів з архітекторами міста, які можуть представити план розвитку Дніпропетровська та презентувати свої проекти.

Молоді вчені обговорили ідею  розгалуженої системи Ради, що може покращити комунікацію вчених та пришвидшити інформування всіх молодих вчених про події у науковій сфері. Зокрема усіх присутніх запрошено на наступне квітневе засідання наукового клубу «Південне сузір’я», де заплановано виступ модератора з ДВНЗ ПДАБтаА, першого голови Ради, а наразі відомого вченого в області механіки композитних матеріалів та конструкцій д.т.н., проф. В.В. Данішевського.

Оголошено нові правила для опублікування повідомлень на сайт Ради молодих вчених Дніпропетровської області. Відповідальною за редакцію англійської анотації повідомлень нашої Ради назначено представника факультету промислового та цивільного будівництва Марина Бабенко.

Крім того, були анонсовані такі події:

- приєднання Ради молодих вчених Дніпропетровської області до Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України як асоційованого члена;

- створення РМВ ДО веб-сайту платформи для забезпечення співпраці та взаємодії між науковцями, представниками бізнесу та влади, де основними розділами будуть: проекти, вакансії, проблеми;

- створення РМВ ДО проекту «Віртуальний науковий музей»;

- проведення 26 березня 2015 року у Палаці студентів ДНУ Міжнародної конференції «Стратегії економічного розвитку країн в умовах глобалізації» та в рамках неї Круглого столу на тему: «Стратегії розвитку інноваційних університетів в еру глобалізації», модератором якого виступатиме відомий професор Тарас Фініков.

Бажаємо усім молодим ученим плідної і корисної наукової праці та громадської активності.

Рада молодих вчених
ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури»

Написано: 15:28 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web