HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Залучення молодих вчених до участі у європейських проектах

DSC06237

У Національній металургійній академії України велика увага приділяється формуванню навчальних програм, технологій навчання та науково-дослідної діяльності академії відповідно до Європейських принципів і стандартів освіти. НМетАУ є активним учасником проектів TEMPUS, DAAD, Visby.

Наразі академія працює у таких європейських проектах TEMPUS: «Вища інженерна освіта для екологічно стійкого промислового розвитку», «Сприяння інтернаціоналізації вищих навчальних закладів у країнах східного сусідства шляхом культурної та структурної адаптації», «Центр передових знань для молодих вчених», «Підтримка інновацій шляхом поліпшення нормативних і законодавчих рамок для вищої освіти в Україні» (SpinOff), «Модернізація вищої інженерної освіти в Грузії, Україні та Узбекистані відповідно з технологічними викликами» (Engitech), «Розвиток партнерства між університетом та підприємством задля навчання на основі компетентного підходу в Вірменії, Грузії та Україні» (СAP4COM), «Підтримка трикутника знань і створення центрів інновацій в українських вищих навчальних закладах» (Uni4inno). У цих проектах також беруть участь Вірменія, Грузія, Білорусь, Узбекистан та країни Європейського Союзу: Німеччина, Бельгія, Австрія, Великобританія, Швеція, Італія, Португалія, Іспанія, Чехія, Польша, Словаччина.

Головною метою міжнародних проектів є підвищення якості вищої технічної освіти в Україні та посилення можливостей українських університетів створювати і виводити на ринок інновації високої наукової якості та комерційної цінності.

З 2 по 9 березня 2014 року у Королівському технологічному університеті – KTH (Стокгольм, Швеція) відбувся черговий з’їзд у рамках програми «Модернізація вищої інженерної освіти в Грузії, Україні та Узбекистані відповідно з технологічними викликами» (Engitech), у якому брали участь представники Грузії: Державний університет Акакія Церетелли, Грузинський технічний університет, Державний університет Шота Руставелі; України: Національна металургійна академія України, Запорізький національний технічний університет, Луцький національний технічний університет, Сумський державний університет; Узбекистану: Ташкентський автомобільно-дорожній інститут, Бухарський інженерно-технічний інститут високих технологій, Джізакской політехнічний інститут. Національну металургійну академію України представляла молода вчена, аспірантка кафедри економічної інформатики, Трофименко Ганна Сергіївна. У ході візиту учасники проектної команди ознайомилися з досвідом європейських партнерів у модернізації інженерної освіти, впровадженні сучасних методів навчання і нових підходів до співпраці з промисловими та державними партнерами.

Ми впевнені, що розробка нової платформи для діалогу між університетами та промисловістю сприятиме забезпеченню відповідності вищої інженерної освіти технологічним викликам, що є актуальним в сучасних умовах.

Рада молодих вчених
Національної металургійної академії України

Написано: 0:39 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web