HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: YES-Forum І Євразійський Форум молодих вчених

Dip_om

YES – під таким девізом у НАН Білорусії пройшов Перший Євразійський Форум молодих вчених. З 1 по 4 грудня 2015 року молоді вчені з Білорусії, України, Казахстану та Вірменії захищали свої наукові роботи, заявлені у вигляді проектів. Представлені до участі проекти мали практичну орієнтацію та були націлені на вирішення актуальних завдань для країн-учасників Форуму. Учасниками даного заходу від ради молодих вчених НМетАУ були к.е.н. Трофименко Ганна, к.т.н. Жаданос Олекландр, ас. каф. технологічного проектування Білан Костянтин та головний прожект-менеджер міжнародного відділу Сорокіна Ірина.

Проблемні питання YES-Форуму здебільшого стосувались соціальної сфери: економіка, фінанси, бізнес, суспільство та національна автентичність; наук про матеріали: нові технологічні рішення, перспективні матеріали, інноваційні продукти; життєвих наук: медицина майбутнього, біофармбіотехнології, екологічні рішення.

В рамках роботи Форуму усі учасники мали змогу відвідати круглі-столи, семінари та майстер – класи від ведучих професіоналів. Тематики семінарів стосувались питань методології прогнозування довгострокових трендів в науці та технологіях, особливостей підготовки та презентації інвестиційних проектів, тайм – менеджменту молодого вченого, тощо.

Проект «Інноваційна педагогічна майстерня» від молодих вчених, CERES – менеджерів Ганни Трофименко (НМетАУ) та Ірини Сорокіної (НМетАУ) отримав високу оцінку з боку професійного журі конкурсу та був відзначений науковими експертами Форуму Дипломом ІІІ ступеню. Даний проект було розроблено в рамках Центру передового досвіду для молодих вчених НМетАУ, який організований та  функціонує згідно до робочого плану проекту CERES. Метою проекту «Інноваційна педагогічна майстерня» є реалізація комплексної програми тренінгів для молодих вчених-педагогів, вивчення нових прийомів і способів педагогічної діяльності, підвищення власного рівня професіоналізму та конкурентоспроможності на міжнародному ринку освітніх послуг.

Участь у Форумі дозволила молодим науковцям отримати новий професіональний досвід, заявити про себе, налагодити зв’язки з Радами Молодих Вчених Білорусії, Вірменії, Азербайджану та розповсюдити інформацію про результати та наступні етапи реалізації проекту CERES.

РМВ НМетАУ

Написано: 23:20 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web