HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: ВЗАЄМОДІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ІЗ МОЛОДІЖНИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ ПІДПРИЄМСТВ

3

Молоді вчені Національної металургійної академії України беруть активну участь у різноманітних конференціях та форумах в Україні та за кордоном, з яких окремо виділяються конференції, які проводяться на металургійних підприємствах.

Взаємодія між молодими вченими та молодіжними організаціями металургійних підприємств сприяє створенню інформаційної площини для молодих науковців академії та молодих спеціалістів-практиків у профільних дослідженнях у різних сферах. Прикладом такої взаємодії можна назвати щорічну Міжнародну науково-технічну конференцію молоді ВАТ «Запоріжсталь».

19-21 листопада 2014 року в Запоріжжі пройшла 41-а Міжнародна науково-технічна конференція молоді ВАТ «Запоріжсталь». У цьому році проведення НТК відрізнялося не тільки гостинністю приймаючої сторони, але й високим рівнем організації. У конференції взяли участь близько 250 представників провідних промислових підприємств та ВНЗ України. На НТК працювали 11 секцій, було заслухано 267 доповідей, які відрізнялися практичною цінністю і перспективами поліпшення виробничої гілки металургійної галузі України. Керівництво комбінату «Запоріжсталь» відзначило, що запропоновані проекти допоможуть модернізувати промислові підприємства і підвищити не тільки продуктивність, але і якість металопродукції, що дуже важливо в конкурентних умовах ринку.

У рамках роботи конференції для гостей була проведена екскурсія по заводу, а також по славному місту Запоріжжю з відвідуванням Музею козацтва та участю в чемпіонаті з гри в боулінг. Учасники отримали масу позитивних вражень, заряд бадьорості та енергії. Хотілося б висловити величезну подяку генеральному директору комбінату ВАТ «Запоріжсталь» Шурмі Р.І., керівнику молодіжної організації Ільченку С.В., головам комісій у секціях по роботі НТК і персоналу по роботі з гостями – Коськіну В.В, Сівоненко А.А ., а також всьому організаційному комітету комбінату.

Приємно зауважити, що в конференції взяли участь 6 молодих вчених та 1 студент Національної металургійної академії України, які виступли в 4 секціях. За результами виступів асистент кафедри металургії сталі Журавльова Світлана Валеріївна була нагороджена дипломом за I місце в сталеплавильній секції.

Взаємодія молодих вчених металургійної академії та молодіжних організацій металургійних підприємств сприяє більшій обізнаності молодих вчених щодо наявних актуальних питань у металургійній галузі та підвищенню наукової активності молоді на підприємствах, які до того ж можуть поділитися практичним досвідом.

Рада молодих вчених НМетАУ

Написано: 20:33 | Тегі: > | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web