HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Виїзне засідання

IMG_0428_a

В організації роботи ради молодих вчених Дніпропетровської області стало вже доброю традицією проведення виїзних засідань. Чергове таке засідання було організовано Радою молодих вчених Дніпропетропетровського державного аграрного університету і відбулося 11.09.2013р. на базі товариства з обмеженою відповідальністю «Присамарські сади» Новомосковського району Дніпропетровської області.

Під час виїзного засідання молоді вчені Дніпропетровщини мали можливість ознайомитися з особливостями вирощування яблук за інтенсивними технологіями, проведення процесу збирання врожаю та зберігання і реалізації продукції. Особливо зацікавила молодих науковців розповідь к.с.-г. наук Івана Хорошуна про досвід проведення наукових пошуків підвищення якості урожаю, які проводяться безпосередньо в ТОВ «Присамарські сади».

Голова ради молодих вчених Дніпропетровської області Роман Безус зазначив, що проведення таких зустрічей (виїзних засідань) не лише формує когнітивні знання, а й знайомить молодих вчених з кращими прикладами втілення науки в практику.

Підводячи підсумки роботи даного виїзного засідання ради молодих вчених Дніпропетровської області, начальник відділу науки та вищої освіти департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Ірина Шумік констатувала, що відкритість виробничих підприємств для науки  - це позитивний світовий досвід, який забезпечує підвищення конкурентоспроможності не лише окремих підприємств і регіонів, а і країни в цілому.

Рада молодих вчених Дніпропетровської області бажає успіху та процвітання ТОВ «Присамарські сади» і висловлює подяку керівництву за організацію цікавої екскурсії.

Фото:  Eugeny Laptev

Написано: 19:14 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web