HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РМВ ДО

логотип заводу

2.11.2016 молоді вчені Дніпропетровщини на запрошення Ради молодих вчених ДВНЗ ПДАБА відвідали ТОВ «Балівський завод залізобетонних конструкцій» та провели на його базі виїзне засідання Ради молодих вчених Дніпропетровської області (РМВ ДО). Задумка провести такий захід народилась давно та зважаючи на важка часи для будівельної індустрії й скорочення масштабів будівництва, а, отже, і виготовлення будівельних конструкцій змогла реалізуватися тільки зараз.

Ознайомлення науковців із виробництвом, розуміння ними його проблем та сумісна плідна співпраця цих двох ланок суспільства над вирішенням актуальних проблем народного господарства України дозволять подолати ту кризову ситуацію, яка склалася у промисловому секторі держави на сьогодні та вивести його розвиток на якісно новий рівень. На початку зустрічі директор заводу Ігор Васильович Вокалюк розповів про історію заводу, його надбання та перспективи розвитку, проблеми підприємства, будівельні проекти, в яких вони активно наразі приймають участь. Залізобетонні конструкції, які виробляються заводом застосовуються для комплектації та зведення житлових будинків, промислових та сільськогосподарських будівель і споруд, торгівельних центрів, тощо.

Дуже широким є і спектр продукції, яку випускає завод: пустотні плити перекриття для житлових будинків, плити перекриття для будівель сільськогосподарського призначення, дорожні плити, тротуарні плити, одно- та двохшарові панелі із легких бетонів для виготовлення зовнішніх стін, плити для будівництва лоджій та балконів, колони та палі в широкому асортименті, сходові марши, ригелі, балки, блоки стін та підвалів, стрічкові фундаменти, плити огородження, усілякі перемички та інше. Серед останніх проектів заводу – проект будівництва доступного житла. Так, у самому центрі села Партизанське Дніпропетровського району в 12 км від м. Дніпро збудовано житловий комплекс «Орільська надія». Також на житловому масиві Лівобережний-3 наразі зводиться новий житловий комплекс, в якому використовуються будівельні конструкції Балівського заводу. Середня вартість 1 м2 площі квартири в першому та другому варіанті складає біля 8000 та 11000 грн відповідно. Ці комплекси представляють собою 4-5 поверхові будинки із німецькими ліфтами та виконані із дотриманням всіх сучасних вимог та будівельних норм. В.о. голови обласної Ради молодих вчених Олександр Іжболдін окреслив напрямки діяльності організації, наголосив на важливості співпраці та запросив директора заводу долучитися до платформи Science&Industry Connective Platform (www.sicp.dp.ua), покликаної об’єднати як раз таки виробничників та науковців у єдиний дієвий конгломерат. Ігор Васильович відзначив, що головною проблемою підприємства на сьогодні є пошук альтернативних джерел енергії для опалення заводу та буде вдячний за допомогу у її вирішенні. Далі директор разом із начальницею арматурного цеху пані Наталією провів цікаву екскурсію цехами заводу (арматурним, формувальним та великопанельного домобудування), а саме розповів про те як роблять арматурний каркас та які установки при цьому застосовуються, як формуються плити перекриття, виготовляються колони та інше. Ознайомились молоді вчені і з випробувальною лабораторією заводу, де проводиться перевірка якості сировинних матеріалів та готової продукції. Після екскурсії по заводу пройшло засідання РМВ ДО, на котрому головним питанням стало проведення науково-популярного фестивалю «Ніч науки» вперше у Дніпрі. Олександр Іжболдін ознайомив присутніх із станом справ по обласному конкурсу «Молоді вчені – Дніпропетровщині».

Дякуємо керівництву заводу у особі Ігоря Васильовича Вокалюка за відкритість до діалогу, теплий прийом у стінах підприємства та зичимо процвітання, інноваційного розвитку Вашому заводу, багацько замовлень на продукцію. Гадаємо, що такі зустрічі є вкрай корисними та мають проводитися задля розуміння стану речей та подолання наявних проблем спільними зусиллями науковців та виробничників.

Рада молодих вчених ДВНЗ ПДАБА

Написано: 6:37 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web