HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Виїзне засідання

2014.05.282

28.05.2014 року на базі ДП «КБ «Південне» ім. М.К.Янгеля» та ДП «ВО «ПМЗ» ім. О.М. Макарова» було проведене виїзне засідання активу та голів рад молодих вчених ВНЗ/НДУ Дніпропетровської області.

Розширене засідання ради молодих вчених Дніпропетровської області відбулося за участі:

- заступника Генерального конструктора з наукової та навчальної роботи Новікова Олександра Васильовича;

- заступника Генерального директора по кадровій, соціальній політиці та загальних питань Жовтяка Валерія Дмитровича;

- начальника відділу науки і вищої освіти Департаменту освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрацій Шумік Ірини Володимирівни;

- голови Ради по роботі з молодими вченим Придніпровського наукового центру, професора Власова Сергія Федоровича;

- голови Ради молодих вчених Дніпропетровської області Безуса Романа Миколайовича;

- голови Ради молодих працівників ракетно-космічної галузі України Науменка Максима Ігоровича;

- голови Ради молодих фахівців ДП «КБ «Південне» ім. М.К.Янгеля»  Світличного Руслана Володимировича;

- керівника науково-виробничого комітету Ради молодих фахівців ДП «КБ «Південне» ім. М.К.Янгеля» Семененка Павла Володимировича;

Після засідання молодим вченим Дніпропетровської області була проведена екскурсія (показана ракетно-космічна техніка, а також цехи для виготовлення її частин) та представлена історія створення і діяльності ДП «КБ «Південне» ім. М.К.Янгеля» та ДП «ВО «ПМЗ» ім. О.М. Макарова».

Слід зазначити, що ракети-носії, космічні апарати і ракетні двигуни,які розробляються на Дніпропетровщині, відповідають найвищим критеріям сучасної науки, та мають успішний досвід експлуатації у світовій космічній галузі. На ряду з розробкою ракето-космічної техніки ДП «КБ «Південне» ім. М.К.Янгеля» та ДП «ВО «ПМЗ» ім. О.М. Макарова» займаються виробництвом народногосподарської продукції, обладнання для харчової промисловості, медичної,транспортної та сільськогосподарської техніки.

Рада молодих вчених Дніпропетровської області вдячна керівництву та молодим вченим ДП «КБ «Південне» ім. М.К.Янгеля» та ДП «ВО «ПМЗ» ім. О.М. Макарова» за організацію цікавої і пізнавальної екскурсії. Ми сподіваємось на подальшу розширену співпрацю молодих фахівців ДП «КБ «Південне» ім. М.К.Янгеля» та ДП «ВО «ПМЗ» ім. О.М. Макарова» з РМВ Дніпропетровської області і активну участь у реалізації проектів та грантів.

Написано: 17:27 | Тегі: > > | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web