HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: ВІДКРИТТЯ ШКОЛИ МОЛОДОГО ВЧЕНОГО-2017

Герб РМВ ДО

15 березня 2017 р. о 15-00 годині у коворкінг-центрі «Geo Hub» (пр. Д. Яворницького, 17) відбудеться відкриття Школи молодого вченого-2017 «Академічна доброчесність : проблеми дотримання та пріоритети поширення серед молодих вчених», яку проводить Рада молодих вчених Дніпропетровської області. Цей проект став переможцем обласного конкурсу проектів «Молоді вчені – Дніпропетровщині» та отримав підтримку Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

Під час заходу відбудуться загальні збори учасників Школи, які були відібрані на конкурсній основі, серед яких будуть і доктори і кандидати наук, аспіранти, магістри та студенти ВНЗ Дніпропетровської області. Також буде презентований план роботи школи та представлені її модератори.

Метою Школи «Академічна доброчесність» є формування компетенцій молодих учених з питань академічної доброчесності та впровадження в практику її стандартів. Головним результатом школи повинно стати створення Кодексу академічної доброчесності молодих вчених Дніпропетровщини та утвердження його принципів в науковому співтоваристві Дніпропетровської області. В школі візьмуть участь 40 молодих науковців ВНЗ Дніпропетровської області, які обрані на конкурсній основі за результатами поданих ними мотиваційних заявок.

Модераторами школи будуть спеціалісти з різних куточків України, які безпосередньо займаються даною проблематикою та готові поділитися своїм досвідом з молодими науковцями Дніпропетровщини.

Координатором школи та керівником цього проекту є Сорокіна Наталія, голова РМВ ДРІДУ НАДУ, к.держ.упр., доц., докторант кафедри державного управління та місцевого самоврядування ДРІДУ НАДУ.

Написано: 22:22 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web