HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Відкриття обласного молодіжного наукового клубу «Південне сузір’я»

Герб РМВ ДО

Ідею створити Обласний молодіжний науковий клуб запропонувала Рада молодих вчених КБ «Південне» та підтримали Рада молодих вчених Дніпропетровської області та Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека.

Метою Наукового клубу є підвищення інтелектуального рівня та зацікавленості науковою діяльністю студентської молоді, створення комунікаційної площини для молодих вчених регіону, студентів, усіх, хто цікавиться певними питаннями науки і техніки, пошук обдарованої молоді, однодумців та утворення міжуніверситетських наукових колективів з метою спільної участі у накових конкурсах та реалізації спільних проектів.

Засідання Наукового клубу проходитимуть кожну третю середу місяця о 17.00 у патентно-технічному відділі (К.Маркса, 18) і є безкоштовними та відкритими для усіх бажаючих. Формат засідань Клубу передбачає дискусійні обговорення учасників.

На відкриття Клубу запрошені керівники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, обласної бібліотека, представники ВНЗ/НДУ, Дніпропетровської обласної молодіжної адміністрації, студентських організацій, голови Рад молодих вчених ВНЗ/НДУ області.

Розклад лекцій і тематика засідань буде представлена на сайті Ради молодих вчених Дніпропетровської області:

17.09.2014  – «Будник В.С. і Янгель М.К. – засновники та перші керівники ОКБ -586 (ДП «КБ «Південне»)

22.10.2014 – «Демонополізація освіти і науки в Україні: за і проти»

19.11.2014 – «Управління знаннями»

18.12.2014 – «Про впровадження швидкісного руху поїздів «Hyundai» на українських залізницях»

На 2015 рік заплановані такі лекції: «Органічний синтез та його фінансові перспективи», «Універсальні принципи формування складної хаотичної динаміки в еволюційних системах вільної природи», «Міжнародне наукове співробітництв у рамках програм фонду ім. Гумбольдта».

Усі пропозиції та зауваження щодо роботи Клубу можна висловити на сторінці Ради молодих вчених Дніпропетровської області у Фейсбуці.

Урочисте відкриття клубу відбудеться 17.09.2014 о 17.30 за адресою: пр. К.Маркса, 18, к. 21, 3-й поверх, Патентно-технічний відділ Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Написано: 19:29 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web