HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: ВІДБУЛОСЯ УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ШКОЛИ МОЛОДОГО ВЧЕНОГО-2017

yss_logo_cut

15 березня 2017 р. о 15-00 годині у коворкінг-центрі «Geo Hub» відбулося урочисте відкриття Школи молодого вченого – 2017 «Академічна доброчесність : проблеми дотримання та пріоритети поширення серед молодих вчених», яку проводить Рада молодих вчених Дніпропетровської області. Цей проект став переможцем обласного конкурсу проектів «Молоді вчені – Дніпропетровщині» та отримав підтримку Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

Під час заходу відбулися загальні збори учасників Школи, які були відібрані на конкурсній основі, серед яких є і доктори і кандидати наук, аспіранти, магістри та студенти ВНЗ Дніпропетровської обл. Також був презентований план роботи школи та представлені її модератори.

На відкритті Школи серед запрошених гостей були представники Влади та громадськості. З підтримкою ініціатив молодих науковців, що дозволяють розвивати та удосконалювати наукові здібності виступили: Каміль Юрійович Примаков – заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації, Олексій Володимирович Полторацький – директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, Сергій Федорович Власов голова регіональної ради по роботі з молодими вченими Придніпровського наукового центру НАН України і МОН України, доктор техн. наук, професор Національного гірничого університету, Роман Миколайович Безус – екс-голова РМВ Дніпропетровської області, доктор екон. наук, професор, завідувач кафедри маркетингу Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, Олександр Олександрович Іжболдін – виконуючий обов’язки голови РМВ Дніпропетровської області та Наталія Григорівна Сорокіна – модератор заходу та координатор школи, голова Ради молодих вчених Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, докторант кафедри державного управління та місцевого самоврядування ДРІДУ НАДУ.

Сам проект Школи для молодих вчених було розпочато ще у 2007 році. На початкових етапах Школа включала в себе різноманітні тематичні заняття-лекції. Лише з 2010 року почала діяти перша Школа молодих вчених «нового» формату, яка об’єднувала цикл тренінгів особистісного розвитку. Через два роки, у 2012 році молоді вчені пройшли курс тренінгів з проектного менеджменту, третя Школа «Academic English for International Mobility» відбулася у 2014 році і була направлена на підвищення мовних компетенцій, що дозволило розширити міжнародну діяльність молодих вчених Дніпропетровщини. Четверта Школа «Інноваційна педагогічна майстерня» відбулася у 2016 році та була присвячена всебічному особистісному розвитку молодого вченого та його професійних педагогічних компетенцій. У 2017 році П’ята школа «Академічна доброчесність : проблеми дотримання та пріоритети поширення серед молодих вчених» буде присвячена формуванню компетенцій молодих учених з питань академічної доброчесності та впровадження в практику її стандартів.

РМВ ДО висловлює вдячність коворкінг центру «Geo Hub» за надане приміщення та бажає всім учасникам ШМВ – 2017 отримати користь і задоволення від пізнання нового!

 

Написано: 20:37 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web