HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: ВЕСНЯНА ШКОЛА З ПРОЕКТНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ 2018!

Герб РМВ ДО

Рада молодих вчених Дніпропетровської області продовжує розпочату минулого року науково-освітню програму «Грантрайтери», присвячену залученню молоді до активної участі в написанні грантових проектів, підвищенню їх майстерності в проектному менеджменті, фандрайзингу та грантрайтингу. 26-28 травня в мальовничому куточку Дніпропетровщини на Орлівщині пройшов триденний захід «Весняна школа з проектного менеджменту». Створив всі умови для формування інноваційного середовища на Школі Департамент інноваційного розвитку Дніпровської міської ради. Завдячуючи їм змогла бути втілена спільна задумка.

Основними завданнями та цілями проекту було:

-                     командоутворення для написання заявок на міжнародні та інші гранти;

-                     розвиток навичок формування проектних пропозицій;

-                     створення комунікативної платформи для закладів освіти Дніпропетровщини;

-                     написання проектів для подання на фінансування.

Захід викликав велику зацікавленість серед працівників науково-освітньої сфери, громадських активістів та молодіжних лідерів міста Дніпро і не тільки. В ході онлайн-реєстрації ми отримали майже 100 заявок від бажаючих взяти участь у заході. Ми дуже вдячні всім за виявлений інтерес до нашого освітнього заходу і щиро сподіваємось на плідну та взаємокорисну співпрацю в подальшому, але нажаль пройти мало лише 42 особи.

Робота у Школі складалась із трьох етапів:

Етап 1: Освітні тренінги з грантрайтингу, де досвідчені тренери розповідали учасникам таємниці написання конкурентоспроможної  грантової заявки на програми різноманітного рівня

Етап 2: Робота в малих групах над написанням грантових заявок під керівництвом менторів, які безпосередньо подавали ідеї та писали разом із своєю командою аплікаційні заявки на участь у грантах.

Етап 3: Презентація проектів та подача до фондів.

В перший день заходу під пильним оком та чітким модераторством Григорія Мозолевича учасники креативно познайомилися один із одним. Далі Марина Литвин презентувала можливі напрямки написання проектних заявок в рамках Школи, а Владислав Яцук провів тренінг «Можливості для молоді в Дніпропетровській області». Учасники визначилися із темами проектних заявок та створили команди для їх написання і майбутньої реалізації у випадку отримання фінансування.

На другий день учасники заходу дізналися від неодноразової переможниці різноманітних конкурсів Інни Гордєєвої «Що потрібно робити щоб виграти грант?» Заступник директора по інноваціям Агентства розвитку Дніпра Дмитро Хорішко навчив аудиторію системному мисленню як інструменту грантрайтингу, а гостя з Одеси Ганна Коцюрубенко відкрила завісу у питанні формування власного бренду як складової маркетингової стратегії науковця-інноватора. І наостанок ще одна гостя – директор генерального директорату професійної освіти МОН Ірина Шумік на свіжому цілющому повітрі надихаючої природи Орлівщини провела тренінг «Комунікації в проектній діяльності».

Під кінець дня набравшись нових знань учасники під керівництвом менторів розробляли концепцію власного проекту.

В останній день Школи учасники пройшли тренінги від начальника відділу по роботі з клієнтами за інвестиційним напрямком та міжнародно-технічною допомогою державного підприємства «Інвестиційно-інноваційний центр» при ДОДА Ольги Котко та начальника відділу міжнародних проектів Національного університету «Дніпровська політехніка» Ірини Бєлкіної ознайомившись із особливостями заповнення грантових заявок для європейських фондів. Не гаючи часу учасники під керівництвом менторів почали закріплювати набуті знання на практиці та писати європейські та національні гранти, створюючи для них яскраві цікаві презентаційні матеріали. Одним ліпше працювалося на лоні природі, іншим у конференц-залі. Та всі файно справилися із поставленим завданням та в кінці дня представили власні проекти на розсуд публіки!!!

Всього сформувалось 6 команд, які підготували 6 цікавих різноманітних проектів від наукового до соціального спрямування. В якості генераторів ідей, головних менторів виступили Владислав Яцук, Дмитро Хорішко, Григорій Мозолевич та Марина Литвин (Грант Міністерства регіонального розвитку проект-акселератор «Центр транспортних інновацій»), Ірина Бєлкіна (Програма малих грантів громадської дипломатії уряду США – «Освіта і культура»), Інна Гордєєва (обласний конкурс «Молоді вчені – Дніпропетровщині» на тему «Енергоменеджмент і енергоаудит закладів освіти»), Ольга Котко (Грант Міністерства регіонального розвитку за напрямком «Розвиток людського потенціалу»), Марина Єлісєєва та Ганна Коцюрубенко (Гранти національної співпраці за Програмою Culture Bridges).

Натхнені учасники повні ідей наприкінці Школи мали ще одну приємність, отримання Сертифікату за успішне закінчення «Весняної Школи з проектного менеджменту» за підписом директору департаменту Інноваційного розвитку Дніпровської міської ради Юлії Павлюк та голови Ради молодих вчених Дніпропетровської області Олександра Іжболдіна із 30 годинами підвищення кваліфікації.

 

Ми вдячні кожному учаснику за долучення та співпрацю в рамках заходу, за феєричні емоції та креативні ідеї, за активність та командний дух!!! Окрема вдячність нашим чудовим та професійним тренерам за створення дружньої невимушеної атмосфери із водночас корисною плідною працею. Сподіваємось на подальшу плідну взаємокорисну співпрацю у інших проектах. До зустрічі!!!!!!!!

 

 

 

 

Написано: 9:00 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web