HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Увага конкурси!!!

168849_386473431399915_489369981_n

На Дніпропетровщині стартували щорічні конкурси «Кращий молодий вчений», «Краща рада молодих вчених» та «Молоді вчені – Дніпропетровщині»

На Дніпропетровщині стартували щорічні конкурси «Кращий молодий вчений», «Краща рада молодих вчених» та «Молоді вчені – Дніпропетровщині». Про це стало відомо на першому у цьому році засіданні експертної комісії. До складу оргкомітету вже традиційно ввійшли голови рад молодих вчених ВНЗ і НДІ Дніпропетровської області та провідні фахівці департаменту освіти і науки облдержадміністрації. На першому своєму скликанні зібрання затвердило аплікаційні форми заяв на участь

«На Дніпропетровщині заходи щодо підтримки молодих вчених проходить під керівництвом нашого губернатора Дмитра Валерійовича Колєснікова. Стимулювання роботи рад молодих вчених та матеріальне заохочення наукових ініціатив – ось основні задачі конкурсів «Кращий молодий вчений», «Краща рада молодих вчених» та «Молоді вчені – Дніпропетровщині». З кожним роком молоді науковці не перестають дивувати та вражати нас своїми дослідженнями та відкриттями. В області сконцентрований потужний науковий потенціал, до розвитку та становлення якого ми докладаємо усіх зусиль», – зазначив директор департаменту освіти і науки дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Демчик.

У 2011 році в конкурсі «Кращий молодий вчений» прийняли участь з 247 учасників, з яких 12 стали переможцями. Також у цьому році у конкурсі «Краща рада молодих вчених» було визначено 3 переможців з 15 учасників – кращих рад молодих вчених.

У 2012 році в конкурсі «Кращий молодий вчений» зареєстрували свої проекти 342 учасника, серед яких було визначено 12 переможців. У конкурсі «Краща рада молодих вчених» так само участь взяли 15 наукових угрупувань області. З них 3 ради молодих вчених були оголошені переможцями.

У конкурсі проектів «Молоді вчені – Дніпропетровщині» у 2011 році за отримання матеріального заохочення на реалізацію своєї науково-дослідницької роботи змагалася 51 авторська робота. За результатами конкурсу, було обрано 15 найкращих. У 2012 році до участі у конкурсі долучилися 55 робіт учасників. Свої роботи на конкурсній основі представляли науковці з 13 вищих навчальних закладів області та 4 науково-дослідних установ. Саме серед них було обрано 20 найкращих. Змістовна орієнтація робіт вже традиційно базується на розробці діючих концепцій, спрямованих на вирішенні актуальних питань розвитку Дніпропетровщини.

Повідомляємо, що заявки на участь у конкурсах «Кращий молодий вчений», «Краща рада молодих вчених» прийматимуться до 12 жовтня 2013 року, на конкурс «Молоді вчені – Дніпропетровщині» – до 12 жовтня 2013 року.

Надіслати заявки конкурсанти можуть до Департаменту освіти і науки дніпропетровської облдержадміністрації (м. Дніпропетровськ, вул. Свердлова, 70, кімната 318. Контактна особа: Мирний Олег Анатолійович, (056) 770 68 47) та до Ради молодих вчених Дніпропетровської області (м. Дніпропетровськ, Дніпропетровський державний аграрний університет, вул. Ворошилова, 25-а, корпус №1, кімната 226-а. Контактна особа: Безус Роман Михайлович, (056) 7135146).

Ознайомитися з переліком документів участі у конкурсах «Кращий молодий вчений», «Краща рада молодих вчених» та «Молоді вчені – Дніпропетровщині» можна за цим посиланням, а також в Радах молодих вчених ВНЗ/НДУ.

Написано: 11:42 | Тегі: > > > | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web