HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Увага конкурс

558px-Prapor_Dnipropetrovskoyi_oblasti.svg

На Дніпропетровщині стартував щорічний конкурс «Молоді вчені – Дніпропетровщині»

З метою виявлення талановитих молодих вчених, сприяння їх професійному росту при вирішенні конкретних проблем інноваційного розвитку Дніпропетровської області, облдержадміністрацією запроваджено щорічне проведення обласного конкурсу проектів «Молоді вчені – Дніпропетровщині» на отримання матеріального заохочення.

У 2013 році за результатами незалежного оцінювання, експертною радою визначено переможців конкурсу – 20 молодих вчених з  вищих навчальних закладів області та науково-дослідних установ, які отримали від 30 до 50 тис. грн.

У 2014 році департамент освіти і науки облдержадміністрації продовжує проведення щорічного конкурсу проектів «Молоді вчені – Дніпропетровщині» на отримання матеріального заохочення та надсилає пакет документів для участі (додається).

Просимо довести вищезазначену інформацію до молодих вчених очолюваної Вами установи (вищого навчального закладу) для залучення

молодих вчених, які мають відповідні досягнення у розвитку науки та займаються вирішенням актуальних проблем Дніпропетровської області шляхом створення власних науково-дослідних розробок.

Пакет документів щодо участі в конкурсі надається молодими вченими Експертній раді до 15 вересня 2014 року на адресу: м. Дніпропетровськ, вул. Свердлова, буд. 70, к. 314, тел. для довідок: 770-68-47, (097) 08-00-554.

Ознайомитися з переліком документів для участі у конкурсі «Молоді вчені – Дніпропетровщині» можна за цим посиланням, а також в Радах молодих вчених ВНЗ/НДУ.

Написано: 17:12 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web