HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Українці увійшли до Правління та робочих органів Європейської ради аспірантів і молодих учених Євродок

luxdoc-eurodoc-logos-600

20-23 квітня 2016 р. у Люксембургу відбулася традиційна, важлива для європейської спільноти молодих науковців, подія – Щорічна конференція Європейської ради аспірантів і молодих учених Eurodoc, яка була присвячена докторській підготовці та розвитку кар’єри молодих науковців, а також Щорічні Пленарні Збори Eurodoc, на яких відбдувається звітування, стратегічне планування роботи Ради, вибори правління та актуалізація структури робочих груп організації. У 2016 році Україну представляли 3 молодих учених – Юлія Овчиннікова (Донецький національний університет у м.Вінниця), Ольга Романенко (Київський національний торгівельно-економічний університет) та Ірина Дегтярьова, заступниця голови Ради молодих вчених Дніпропетровської області, заступник голови Ради молодих учених при МОН України.

За результатами таємного голосування було обрано нову Президію ради на 2016-2017 р., у якій більшість є представниками Східної Європи. Новим Президентом Євродоку стала аспірантка Лодзинської Політехніки, член Національного представництва докторантів Польщі Евеліна Пабіянчик-Влазло. Віце-президент – Юлія Банюкевич з Литви, скарбником став голова Угорської ради молодих учених Петер Комівес, секретарем – аспірант Університету Лілю (Франція) Антуан Дюжардан.

Три члени правління  (General Board Members) представляють Угорщину (Ласло Кевер), Фінляндію (Фульвіо Ріццо) та Україну (Ірина Дегтярьова).  Уперше представник України бере участь у роботі керівного органу організації всеєвропейського рівня! Щиро вітаємо Ірину з перемогою! Це велика довіра та велика відповідальність! Крім того, українці увійшли і до складу лідерів робочих органів – робочих груп (Юлія Овчиннікова, м.Вінниця – робоча група з інтердисциплінарності) та Олександр Березко, м.Львів (веб-майстер). Бажаємо усім успіхів на нових позиціях у славу України!

Нагадаємо, що EURODOC є неурядовою організацією, що об’єднує національні ради аспірантів або молодих учених з 32 країн Європи, які репрезентують інтереси молодих учених на міжнародній арені, і зокрема на рівні європейських інституцій (Єврокомісія, Рада Європи та ін.).

Рада молодих вчених Дніпропетровської області

Написано: 15:00 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web