HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Участь молодих вчених у заходах з формування нових компетенцій управлінської еліти

Менора

Початок весни став дуже плідним для молодих учених Дніпропетровського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України, які взяли участь у трьох важливих заходах. Цього року Дніпропетровський регіональний інститут державного управління став учасником двох міжнародних проектів у рамках Польсько-Канадської програми підтримки демократії: “Соціальний вимір економіки міста”, “Співробітництво адміністрацій та громадських організацій в сфері надання соціальних послуг”.

З 03 по 05 березня 2015 року у Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проходив перший етап проекту «Соціальний вимір нової економіки міста Дніпропетровськ» (спільного з Вищою школою публічної адміністрації в м. Щецині (Республіка Польща) – науково-практичні семінари за міжнародною участю. У ході семінарів було обговорено такі питання: «Процес стратегічного планування»; «Аналіз соціально-економічної ситуації як основа процесу стратегічного планування»; «Ідентифікація ключових проблем міста»; «Методика дослідження безпосередньо в процесі стратегічного планування. Визначення цільових груп» та інші. У семінарах взяли участь науково-педагогічні працівники, аспіранти, слухачі та студенти, посадові особи органів місцевого самоврядування міста Дніпропетровськ, представники Асоціації міст України та члени Ради молодих вчених ДРІДУ НАДУ. Матеріали на семінарах презентують польські експерти Януш Шевчук, Роберт Жарковський і Анджей Собчик, які є представниками Товариства економічного розвитку ґмін (м. Щецин, Республіка Польща).

10-11 березня 2015 року відбувся перший науково-практичний семінар у рамках польсько-українського проекту “Співробітництво адміністрацій та неурядових організацій для надання соціальних послуг” , який реалізує Дніпропетровський регіональний інститут державного управління разом з Вищою школою публічної адміністрації в м.Щецині (Польща).

 

Під час семінарів учасники ознайомилися з такою проблематикою:

- “Органи місцевого самоврядування в Польщі, їх взаємодія з іншими організаціями – хороші практики»;
-«Що таке модель делегування суспільних послуг, у чому її інноваційність?»;
-«На які проблеми в Польщі дає відповідь модель?»;
-«Типи делегування завдань» та інші.
У цих семінарах брали участь науково-педагогічні працівники, молоді вчені ДРІДУ НАДУ, представники Асоціації міст України та представники Дніпропетровської обласної громадської організації “Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики”. Лекторами та авторами проповнованої моделі взаємодії влади та громадськості є польські експерти Гражина Болевська, та Антоній Соболевський, які є представниками Асоціації “Час Простір Ідентичність” (м. Щецин, Республіка Польща).
Координатором проектів є директор з міжнародного співробітництва та прикладних досліджень Вищої школи публічної адміністрації в Щецині Томаш Чубара.

11 березня 2015 року у культурно-діловому центрі “Менора” відбулося засідання Стратегічного дискусійного клубу “ЄС, НАТО… що посилить безпеку України”, організоване Інститутом світової політики за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні. Спікерами були високоповажні експерти та дипломати: радник голови ОДА Борис Трейгерман, Посол Норвегії в Україні Йон Ельведал Фредріксен, заступник Міністра закордонних справ Литви Андріус Крівас, директор Офісу зв’язку НАТО в Україні Марчін Кожіел, заступник директора Центру східноєвропейських досліджень Адам Еберхардт (Польща), відомий український політолог, професор Києво-Могилянської академії Олексій Гарань. У публічній дискусії взяла участь і докторант кафедри права та європейської інтеграції ДРІДУ НАДУ Ірина Дегтярьова.

 

Рада молодих вчених ДРІДУ НАДУ

Написано: 10:53 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web