HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Цікава зустріч з нагоди ювілею відомого агронома

DSC_0043

20 березня 2014 року радою молодих вчених аграрно-економічного університету за підтримки ректорату було організовано та проведено зустріч з  Володимиром Федоровичем Моргуном, сином видатного агронома, державного діяча, еколога, письменника, доктора сільськогосподарських наук, академіка УААН, Героя Соціалістичної Праці, випускника нашого університету – Федора Трохимовича Моргуна.

Зустріч була присвячена 90-річчю від дня народження Федора Трохимовича. Відкривали даний захід проректори, професори Грицан Ю.І. та Волох П.В. На зустрічі син видатного діяча, новатора екологічного землеробства розповів студентам та викладачам університету про складний, тернистий життєвий шлях батька, який він прожив достойно. За своє яскраве і плідне життя Федір Трохимович пережив навіть періоди критики за впровадження безплужної ґрунтозахисної технології землеробства в Казахстані й на Полтавщині, яка пізніше була загальновизнана в усьому світі і в Україні. Багато цікавих та повчальних прикладів було приведено з біографії видатного вченого.

Учасники зустрічі з великим задоволенням вислухали гостя та були вдячні за пізнавальну історію видатного випускника нашого університету.

Рада молодих вчених ДДАЕУ

Написано: 13:29 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web