HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: ЦЕНТРИ ПЕРЕДОВИХ ЗНАНЬ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

3

 

23-24 березня 2015 року в Білоруському державному університеті інформатики і радіоелектроніки, м. Мінськ, відбулася третя координаційна зустріч учасників проекту Центри передових знань для молодих вчених Centers of Excellence for young RESearchers (CERES). Серед активних учасників проекту, молодих вчених металургійної академії, на зустрічі були заступник голови ради молодих вчених Національної металургійної академії України (НМетАУ), к.е.н. Трофименко Ганна Сергіївна, провідний проджект менеджер відділу міжнародних відносин Сорокіна Ірина Володимирівна та керівник центру підтримки кар’єри та працевлаштування Бобух Олександр Сергійович.

Головною метою проекту є покращення умов для проведення досліджень молодими вченими відповідно до науково-дослідної та інноваційної концепції та реалізація програми партнерства між підприємствами та університетами з України, Білорусії і країн ЄС.

Під час зустрічі були обговорені результати виконання завдань представниками провідних ВНЗ України та Білорусії з розробки CERES-порталу. Були визначені основні шляхи поширення інформації по проекту CERES з метою залучення провідних виробничих підприємств для участі у функціонуванні порталу. Також, кожен із учасників презентував результати імплементації проекту в своїх університетах.

У рамках CERES проекту, у металургійній академії була сформована робоча група, до якої входять: Рада молодих вчених, науково-методичний аналітичний відділ, Міжнародний відділ, Ректорат, центр підтримки кар’єри та працевлаштування та Центр партнерства з підприємствами; візуально представлено проект на сайті академії; проведено анкетування щодо виявлення проблем, пов’язаних із взаємодією ринку та науки; розпочато створення наукового інформаційного центру для молоді Scientific Informational Center for Youth (SiInCY).

Реалізація цього проекту дає можливість університетам співпрацювати один з одним, задовольняючи взаємні наукові інтереси у векторі інтернаціоналізації досліджень, а також сприяти реалізації майбутніх міжнародних проектів та підготовці спільних наукових праць.

Ганна Трофименко, Максим Ягольник,
Рада молодих вчених Національної металургійної академії України

Написано: 9:00 | Тегі: > | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web