HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Технології в машинобудуванні

DSCN4112

22.10.2014року було проведено засідання обласного молодіжного наукового клубу «Південне сузір’я» за актуальною темою: «Інноваційні матеріали і технології у машинобудуванні».

Засідання клубу відбулося в патентно-технічному відділі Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки. Доповідачем був Деркач Олексій Дмитрович, к.т.н., доцент, завідувач кафедри експлуатації машинно-тракторного парку Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету.

На засіданні було показано нові матеріали неметалевої природи з запрограмованими властивостями, їх унікальність і ефективність при використанні за нестандартних умов роботи. Названі основні проблеми науковців при розробці та впровадженні нових технологій. Наведено приклади застосування розробок у транспортних засобах та сільгосптехніці.

Як підтвердження ефективності використання нових матеріалів неметалевої природи є факт встановлення доповідачем рекорду України із занесенням в Національний реєстр рекордів (експерт Лана Вєтрова) у номінації «Наука і технології». Назва рекорду «Найбільша площа (9179,5 га), засіяна посівним комплексом без технічного обслуговування рухомих з’єднань».

Рада молодих вчених Дніпропетровського державного

аграрно-економічного університету

Написано: 16:16 | Тегі: > | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web