HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Стратегії розвитку молодіжної політики

DDUVS

12 листопада 2013 року представники Ради молодих вчених Дніпропетровської області взяли участь у І-му обласному молодіжному Форумі щодо обговорення проекту регіональної Стратегії розвитку молодіжної політики на 2013-2020 рр. «Молоді – впевнений старт!» у м. Дніпропетровськ, де відбувалося обговорення та підведення підсумків обговорення Регіональної стратегії розвитку молодіжної політики, систематизовані та підсумовані всі пропозиції, та відповідно відкоректовані всі розділи документу.

Форум відбувся за підтримки губернатора Дніпропетровщини Дмитра Колєснікова та за участі представників молодіжних організацій та спільнот на основі соціального партнерства, стимулювання активності молоді в різних сферах, вироблення ефективних механізмів участі держави в процесі соціалізації.

Робота І обласного молодіжного Форуму щодо обговорення Стратегії розвитку молодіжної політики відбувався у формі пленарного засідання та засідання наукових секцій, які пройшли на високому науково-теоретичному рівні та з великим зацікавленням як студентської молоді, так і молодих вчених.

Враховуючи тенденції соціально-економічного і суспільно політичного розвитку в середньостроковій перспективі, стратегія розвитку молодіжної політики в Дніпропетровській області повинна реалізувати шість пріоритетів: конкурентоздатність молоді на ринку праці; інноваційна активність молоді; здоровий спосіб життя та сімейні цінності; соціальна реінтеграція молоді, що опинилася в складних обставинах; патріотичне виховання; соціальна та громадська активність. Під час секційних засідань молодь активно обговорювала наповнення пріоритетів, а модераторами цього процесу виступали активісти молодіжних рухів та представники ради молодих вчених Дніпропетровської області.

Прийняття регіональної стратегії розвитку молодіжної політики на Дніпропетровщині стане першим кроком у реалізації Стратегії розвитку державної молодіжної політики в Україні до 2020 року, яку було затверджено Указом Президента України від 27 вересня 2013 року. Стратегія покликана визначити цілі, пріоритети та заходи, реалізація яких забезпечить вирішення найважливіших завдань соціально-економічного розвитку Дніпропетровської області; допоможе ефективно використовувати інноваційний потенціал розвитку, основним носієм якого є молодь. Таким чином регіон буде підвищувати свою конкурентоздатність в Україні та на глобальному просторі.

Написано: 10:26 | Тегі: > | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web