HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: СЕМІНАР «ТЕХНІКИ ЕФЕКТИВНОЇ ПРЕЗЕНТАЦІЇ»

Учасники з ДРІДУ НАДУ

26.10. 2016 р. на базі Придніпровської державної академії будівництва та архітектури пройшов міжвузівський семінар «ТЕХНІКИ ЕФЕКТИВНОЇ ПРЕЗЕНТАЦІЇ», організований сумісно ГО «Відкрите Знання», Радою молодих вчених Дніпропетровської області та Радою молодих вчених ПДАБА. Такі семінари стали вже традиційними, вони направлені на ознайомлення академічного та бізнес середовищ з новітніми ресурсами та технологіями для підвищення професійної кваліфікації освітян. Головною метою цього семінару було надання молодим вченим навичок підготовки та проведення ефективної цікавої презентації для професійної діяльності.

Захід відкрила Президент ГО «Відкрите знання» к.філос.н. Любов Чернова. Вона коротко розповіла про напрямки діяльності організації, мету та задачі, які ставлять перед собою її члени та запросила всіх бажаючих доєднатись до її кола.

Продовжила семінар безпосередньо спеціаліст із створення ефективних презентацій, директор міжнародної організації «Освітні ресурси і технологічні тренінги» (ОРТ_Дніпро) пані Наталія Медвєдєва. Вона познайомила аудиторію слухачів з інструментами підготовки презентацій та створення ключових повідомлень релевантних цільовим аудиторіям, дала поради щодо адаптації структури, змісту та оформлення презентації до цільових завдань. У цікавій діалоговій формі на прикладах доповідач розкрила правила, види презентацій, етапи планування та оформлення, закони проведення презентацій. Детально були розглянуті переваги та сутність інноваційних програм по створенню презентацій як то скрайбінг (малююча рука Вашої картинки), інфографіка та інше. Слухачі жваво приймали участь у обговоренні питань, приводячи свій досвід. З короткою презентацією семінару підготовленою пані Наталією можна ознайомитись за посиланням http://openknowledge.16mb.com/category/mezhvuzovskie-seminary

Значна частина аудиторії побажала продовжити вивчання інструментів та програм візуалізації інформації та даних. Для них центр ОРТ_Дніпро організовує цикл практичних занять на своїй базі (КЦ «Менора», аудиторія 1105, 11 поверх, ліфт «В»): 15 листопада на тему: «Скрайбінг. Як намалювати презентацію»; 22 листопада на тему: «Інфографіка. Просто про складне» та 29 листопада на тему: «Таємниці MO PowerPoint. Ментальні карти – структура та наочність». Час проведення з 16.30 до 18.00. Бажаючі можуть записатися за тел. 067-562-60-51. Благодійні внески за участь у семінарах будуть спрямовані на проведення медіа Конкурсу школярів «Science. Inspiration.Change » (SIC 2016).

Дякуємо всім учасникам за теплу, дружню атмосферу та сподіваємось на подальшу співпрацю!

Рада молодих вчених ДВНЗ ПДАБА

Написано: 9:18 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web