HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Розпочала роботу школа наукового підприємництва

DDAEU2015_12

30.11.2015 року за підтримки Ради молодих вчених Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету було проведено перше заняття  «Школи наукового підприємництва» присвячене потенціал регіону в системній моделі його розвитку.

В роботі школи взяли участь молоді вчені та студенти Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Національного гірничого університету та Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету. Була розроблена перспективна  схема реалізації наукових розробок вчених у рамках сучасного інноваційного маркетингу – від гіпотези до пропонування конкретного наукового продукту . Учасниками школи був проведений моніторинг потенційних ресурсів регіону для успішної реалізації пропонованої схеми реалізації наукових розробок. Зроблена оцінка можливості взаємодії при реалізації комплексних проектів окремими науковими колективами різної специфікації у сфері виробництва сільськогосподарської і харчової продукції, надання консалтингових послуг для наукоємних виробництв, виробництва екологічно-чистих матеріалів для будівництва. Студентами бізнес-інкубатору ДДАЕУ було запропоновано перспективний проект з ІТ-технології.

На завершення заняття слухачами були запропоновані принципи пошуку підприємств та організацій, потенційно зацікавлених у реалізації цих проектів, способи мобілізації ресурсів для проведення науково-дослідних робіт, організації площадок для реалізації наукової продукції.

Наступне заняття відбудеться 7 грудня 2015 у Інституті безперервної фахової освіти Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою вул. Паторжинського, 11 а, 3 поверх, ауд. 313. Запрошуємо до роботи в «Школі наукового підприємництва» бажаючих.

 РМВ ДДАЕУ

Написано: 9:03 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web