HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Регіональна міжвузівська науково-практична конференція молодих вчених

IMG_375100

 

        28 березня 2014 року у Дніпропетровському регіональному інституті      державного управління Національної академії державного управління при  Президентові України відбулася регіональна міжвузівська науково-практична  конференція молодих вчених «Реалізація Державної стратегії  регіонального розвитку на період до 2020 року», на який молоді  науковці дискутували стосовно проблем горизонтальної координації  стратегічних цілей та заходів з розвитку регіонів із різноманітними галузевими політиками, підвищення ефективності роботи органів місцевої влади, здійснення першочергових кроків з формування сучасної політики регіонального розвитку.
Враховуючи розмаїття проблем до участі у дискусіях конференції були запрошені науковці низки провідних вищих навчальних закладів як Дніпропетровської області, так і інших регіонів, представники місцевої виконавчої влади.
З науковими повідомленнями та у дискусіях на пленарному засіданні конференції виступили молоді вчені Дніпропетровського та Харківського регіональних інститутів державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, Дніпропетровської державної фінансової академії, Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, Обласного комунального вищого навчального закладу «Інститут підприємництва «Стратегія», Національної металургійної академії України, Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету та заступник директора департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Л.А. Кравченко.
Було обговорено питання підвищення ролі державного управління регіональним розвитком у сучасних умовах, використання технології електронного врядування в місцевому самоврядуванні, аналіз стану та проблем залізничного транспорту, сучасні підходи до інвестування, врахування індивідуальних стимулів при формуванні державного регулювання демографічної політики, новітні методики оцінки ефективності функціонування ринку праці регіону, реалізації державної стратегії регіонального розвитку у галузі охорони здоров’я, модернізації професійно-технічної освіти на рівні регіону, дорадчі послуги в аграрно-промисловому комплексі.
У роботі конференції взяв участь к. політ. н., доцент, заступник директора з наукової роботи Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України О.М. Рудік, який високо оцінив необхідність проведення таких міжгалузевих науково-комунікативних заходів.
Підготовка та проведення конференції відбувалися за участю Ради молодих вчених Дніпропетровської області.
За підсумками конференції буде укладено електронний збірник тез, який буде розміщено на сайті ДРІДУ НАДУ та Ради молодих вчених Дніпропетровської області.

Сергій Корнієвський,
голова Ради молодих вчених ДРІДУ НАДУ  при Президентові України

Написано: 19:24 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web