HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Проєкт онлайн-платформи “SMART HUB: НАУКА. ВЛАДА. БІЗНЕС.”

168849_386473431399915_489369981_n
Шановні науковці Дніпропетровщини!!!
За підтримки голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Бондаренка розроблено та запущено 01 липня 2020 року пілотний проєкт онлайн-платформи “SMART HUB: НАУКА. ВЛАДА. БІЗНЕС.”.
Метою проєкту є створення ефективної платформи, де бізнес, громади та інші стейкхолдери зможуть заявляти про свої потреби, а наукові та науково-освітні установи області будуть пропонувати свої послуги, сервіси для вирішення проблем та викликів. Ця платформа є першим кроком до створення сучасного інноваційного хабу в Дніпропетровській області, який буде забезпечувати реалізацію пріоритетних напрямків досліджень, що мають практичний характер.
До тестування онлайн-платформи та надання рекомендацій по її вдосконаленню наразі долучилося 4 заклади вищої освіти Дніпропетровської області: Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», Дніпровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, Дніпровський державний аграрно-економічний університет та Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.
Запрошуємо до співпраці всіх охочих з онлайн-платформою SMART HUB https://smarthub.dp.gov.ua

Написано: 23:02 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web