HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Гранти і стажування: Премія для художників PinchukArtCentre 2015

Область наук: мистецтвознавство
Дедлайн: 2015-05-17;
Країна; Україна;
Розмір гранту: 100 000– 10 000 грн;

PinchukArtCentre розпочав прийом заявок на участь у четвертому конкурсному доборі на здобуття Премії PinchukArtCentre 2015 – першої в Україні приватної загальнонаціональної премії у сфері сучасного мистецтва, що присуджується молодим українським художникам віком до 35 років.

Прийом заявок на участь у конкурсі здійснюється з 9 лютого до 17 травня 2015 року на офіційному сайті Премії: http://goo.gl/qISAIG

20 номінантів на здобуття Премії будуть визначені Відбірковою комісією у червні 2015 року. Їх роботи будуть представлені на виставці у PinchukArtCentre, яка триватиме з жовтня 2015 року до січня 2016 року. Лауреатів Премії PinchukArtCentre оберуть та оголосять члени Міжнародного журі на Церемонії нагородження в грудні 2015 року в Києві.

У рамках Премії PinchukArtCentre присуджується Головна премія, дві Спеціальні премії та Приз громадськості:
– Головна премія PinchukArtCentre – 100 тисяч гривень і стажування в майстернях провідних художників світу;
– Дві Спеціальні премії PinchukArtCentre – по 25 тисяч гривень кожна і стажування в майстернях провідних художників світу;
– Приз громадськості – 10 тисяч гривень. Переможця буде визначено голосуванням відвідувачів PinchukArtCentre.

Окрім того, володар Головної премії PinchukArtCentre автоматично потрапляє до числа номінантів на Премію Future Generation Art Prize 2016 – міжнародної арт-премії для молодих художників.

Написано: 21:58 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web