HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: ПІДТРИМКА ІННОВАЦІЙ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

spinoff logo

В Національній металургійній академії України (НМетАУ) останнім часом багато уваги приділяється міжнародному співробітництву. При цьому, що приємно відзначити, досвідчене покоління у вигляді керівництва та найвидатніших вчених академії, що називається «дає дорогу молодим», підключаючи для участі у різноманітних міжнародних конференціях та проектах молодих вчених. Не останню роль у цьому процесі відіграє активна позиція та участь Ради молодих вчених НМетАУ у всіх сферах життя ВНЗ. Що головне молоді вчені не просто їдуть за кордон «відбувати номер», а активно працюють, розвиваються, встановлюють зв’язки з молодими вченими інших країн. Про один із таких проектів йде мова далі.

В університеті міста Лунд (Швеція) 28-29 вересня 2015 року відбулася заключна конференція у рамках проекту SpinOff «Підтримка інновацій шляхом покращення нормативних та законодавчих рамок для вищої освіти в Україні», участь у якої приймав представник ради молодих вчених НМетАУ, асистент кафедри економічної інформатики, к.е.н. Никитенко В.А.

Конференція була присвячена актуальним для молодих вчених питанням, зокрема досвіду комерціалізації наукових розробок, організації та управління інноваційними проектами, а також визначення ролі інновацій у вищій освіті та дослідницькій діяльності.

Під час активних обговорень нагальних питань були виділені доповіді українських та  європейських представників:

  • огляд законодавчих рамок комерціалізації інновацій університетами України;
  • управління інтелектуальною власністю у ВНЗ України;
  • організація та управління інноваційними проектами (SpinOff);
  • інноваційна екосистема України;
  • практичні приклади та успішні фактори комерціалізації інновацій в Україні;
  • місце вищих навчальних закладів у інноваційній структурі України;
  • успішні приклади комерціалізації інноваційних проектів у європейських ВНЗ.

Проект SpinOff має значний позитивний вплив на розвиток комерціалізації інновацій, що пропонуються молодими вченими. Також, одним з позитивних моментів є те, що багато студентів та аспірантів пропонують ідеї удосконалення освітньої системи на підставі технічних рішень і знань отриманих в академії.

Слід відзначити, що це був останній захід в рамках проекту SpinOff, проте науковці з різних країн, що приймали в ньому участь, особливо молоді вчені, продовжують спільну співпрацю. Маємо надію, що такі проекти  будуть підштовхувати молоде покоління, надавати їм натхнення та мотивацію для подальшого особистого вдосконалення та прогресу освіти і науки рідної  Батьківщини в цілому.

 

Рада молодих вчених НМетАУ

Написано: 18:36 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web