HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Нагородження переможців конкурсів «Молоді вчені – Дніпропетровщині», «Кращий молодий вчений» та «Краща рада молодих вчених»

5_600

25.12.2013 року в приміщенні Дніпропетровської облдержадміністрації заступник губернатора Ростислав Ботвінов у присутності директора Департаменту освіти і науки Олександра Демчика та наукового молодіжного активу відбулося підведення підсумків роботи конкурсів «Кращий молодий вчений», «Краща рада молодих вчених» та «Молоді вчені – Дніпропетровщині».

Дванадцять кращих молодих вчених, визначених за чотирма напрямками – технічним, економічним, медичним та гуманітарним, були нагороджені дипломом та сучасним планшетним комп’ютером. Головам трьох кращих рад молодих вчених – Дніпропетровського державного аграрного університету, Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна та Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара, заступник губернатора вручив дипломи та відеокамери. Переможцям двадцяти кращих наукових проектів, направлених на розвиток Дніпропетровської області, були вручені сертифікати на отримання матеріального заохочення розміром від 30 до 50 тисяч гривень для реалізації проектів.

Ростислав Ботвінов у своїй промові відзначив, що цього року участь молодих вчених у даних конкурсах є рекордною: у конкурсі «Кращий молодий вчений» взяло участь 352 науковці, у конкурсі «Краща рада молодих вчених» – 16 рад ВНЗ/НДУ, а на конкурс проектів «Молоді вчені – Дніпропетровщині» було зареєстровано 74 проекти.

На завершення урочистого засідання голова ради молодих вчених Дніпропетровської області Роман Безус та заступник голови ради молодих вчених Дніпропетровської області з міжнародної співпраці Ірина Дегтярьова подякували керівництву області за значну підтримку молодих вчених та поділилися планами роботи обласної ради молодих вчених на наступний рік.

Написано: 19:13 | Тегі: > > > | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web