HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: ОСТАННЄ СЛОВО В ПРОЕКТІ«ENERGY TORRENT» ЗА ХІМІКАМИ!

У ДВНЗ УДХТУ пройшла відкрита лекція молодих науковців та студентів з лідером українського проекту «Energy Torrent» Андрієм Зінченком. Метою зустрічі було популяризація освітніх та кар’єрних можливостей для студентів та молодих вчених технічних спеціальностей, які хочуть працювати в передових енергетичних проектах.

Модератор розпочав лекцію з окреслення головної проблеми сьогодення, а саме проблеми енергетичної незалежності нашої держави, способів її розвитку та укріплення. Як наголосив спікер, саме для здійснення цієї задачі в Україні створено інноваційний проект для молоді «Energy Torrent», що має на меті зробити технології відновлюваної енергетики більш доступними для малого та середнього бізнесу, місцевих громад та власників житла через розробку відкритих технологій «open-source» технологій відновлюваної енергетики. Основним інструментом для досягнення мети є забезпечення «open-source» (відкритого доступу) до технологій. У це поняття організатори проекту заклали можливість користування результатами роботи спільноти, водночас обов’язково роблячи свій науковий та технологічний внесок у спільну справу. «EnergyTorrent» Project дозволяє різним командам і учасниками працювати спільно над розробкою різних енергетичних технологій. Учасники проекту заохочуються до розробки різноманітних технологічних напрямків та проектів» – зазначив Андрій Зінченко. Активіст зазначив, що спільнота взялась за розробку конструктора для використання відновлюваних джерел енергії. Він включатиме в себе різні деталі, такі як, наприклад, сонячні концентратори, двигуни Стірлінга, біогазові реактори, генератори синтез-газу: «Наш конструктор дозволить будь-кому: переналаштувати деталі та поєднати їх у спосіб, що відповідатиме наявному бюджету, використовувати наявні вже місцеві джерела відновлюваної енергії (сонячне випромінювання, рослинна біомаса, відходи тваринництва та ін.), покладатись на місцеві матеріали, залежати лише відео власного бюджету та навичок, долучатись до дружньої спільноти, що створює енергетичні технології». Плідна праця  вже дала свої результати, і в рамках проекту вже розроблені: біогазовий реактор, двигун Стірлінга. Як зазначив активіст, наразі для подальшого розвитку проекту гостра встала необхідність залучення до їх колективу інженерів-хіміків, що і є однією з причин його візиту до нашого навчального закладу. Оскільки, як відомо, наш, університет наразі є єдиним спеціалізованим закладом, що готує спеціалістів хімічного напрямку.

Зустріч завершилася обміном контактів та поданням кандидатур для подальшої співпраці наших студентів, аспірантів та молодих вчених в проекті «Energy Torent.

Рада ДВНЗ УДХТУ

Написано: 23:23 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web