HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Оголошено щорічний обласний конкурс проєктів “Молоді вчені – Дніпропетровщині”

558px-Prapor_Dnipropetrovskoyi_oblasti.svg

З метою виявлення талановитих молодих вчених, сприяння їх професійному зросту при вирішенні конкретних проблем інноваційного розвитку Дніпропетровської області, облдержадміністрацією запроваджено щорічне проведення обласного конкурсу проєктів “Молоді вчені – Дніпропетровщині” на отримання матеріального заохочення.

У 2020 році департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації спільно з Радою молодих вчених Дніпропетровської області продовжує проведення щорічного обласного конкурсу проєктів “Молоді вчені – Дніпропетровщині” на отримання матеріального заохочення.

Проєкти, що надсилаються на конкурс, повинні спрямовуватися на розв’язання актуальних проблем Дніпропетровської області та мати потенціал практичного застосування. Перелік актуальних проблем соціально-економічного розвитку та житлово-комунального господарства Дніпропетровської області, що потребують наукового і науково-технічного вирішення буде надіслано додатково у другій половині серпня.

Пакет документів щодо участі у конкурсі згідно з Положенням про щорічний обласний конкурс проєктів “Молоді вчені – Дніпропетровщині” надається конкурсантами до департаменту у трьох примірниках за адресою: вул. В. Антоновича, 70, каб. 318, м. Дніпро, 49006; контактний телефон: (056) 770 82 42 з 01 вересня до 01 жовтня 2020 року.

За детальною інформацією звертайтесь до Рад молодих вчених ЗВО/НДУ.

Написано: 11:43 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web