HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Обговорення Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року

28 березня 2014 р. у ДРІДУ НАДУ при Президентові України відбулася міжвузівська конференція «Реалізація Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року»

Організаторами заходу виступили Рада молодих вчених Дніпропетровщини та департамент освіти і науки облдержадміністрації. Захід зібрав більше півсотні молодих вчених з багатьох вишів регіону та України.

У ході конференції молоді науковці обговорили шляхи виконання пріоритетів Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року.

На пленарному засіданні вчені представили 9 доповідей з ключових питань розвитку сучасної науки. Зокрема, мова йшла про ефективне державне управління у сфері регіонального розвитку, проблеми й перспективи розвитку транспорту та інфраструктури, економічний розвиток і можливість залучення інвестицій. Серед інших тем обговорення були питання інноваційної діяльності молодих вчених регіону, а також перспективи підприємництва, освіти і промисловості.
У 2014 році Рада молодих вчених обрала новий вектор діяльності. Зокрема, це стосується підвищення ефективності міжнародної академічної мобільності молодих вчених та студентів у вишах області.
До першочергових ініціатив такого напрямку діяльності наукова еліта регіону віднесла підтримку громадських зв’язків з науково-освітньою молоддю за кордоном та регулярний обмін досвіду між науковцями.

Довідково:
Участь у першій Регіональній міжвузівській науково-практичній конференції молодих вчених «Реалізація Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року» взяли участь молоді вчені Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, Дніпропетровської державної фінансової академії, Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Дніпропетровського університету економіки та права імені Альфреда Нобеля, Обласного комунального вищого навчального закладу «Інститут підприємництва «Стратегія», Національної металургійної академії України, Державного ВНЗ «Національній гірничий університет», Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету.

http://www.vesti.dp.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=21279:2014-03-28-12-23-35&catid=134:2011-09-10-06-36-04&Itemid=568

Написано: 1:19 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web