HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: НАУКОВО-АНАЛІТИЧНИЙ ЖУРНАЛ «НАША ПЕРСПЕКТИВА»

unnamed

Запрошуємо взяти участь у підготовці матеріалів до публікації у науково-аналітичному журналі «НАША ПЕРСПЕКТИВА» який видається нашими львівськими колегами.

Видання висвітлює широке коло актуальних проблем, пов’язаних з науковою діяльністю, інформує про найважливіші події в науковому житті України, містить поради молодим науковцям, наукові та науково-популярні статті про різні аспекти розвитку особистості науковця та науково-педагогічного працівника, а також пізнавальні матеріали культурно-історичної тематики.

На сторінках журналу Ви, зокрема, знайдете цікаві інтерв’ю з Лілією Гриневич, Максимом Стріхою, Богданом Гаврилишиним, Василем Шклярем, Ларисою Івшиною та іншими видатними особистостями, дізнаєтесь про діяльність Ради молодих учених при МОН України, обласних РМВ України, рад молодих вчених різних вишів та НДІ, зможете прочитати надзвичайно цікавий цикл статей доктора Олександра Жураковського (наукового співробітника Гарвардського університету) про різні аспекти системи освіти і науки в США та Великобританії, статті про наукометричні бази та індекси цитування та багато інших цікавих матеріалів.

На сторінках цього журналу вже знайшли відображення думки членів РМВ ДО, щодо актуальних питань які постають перед молодими вченими. Долучайтесь, діліться досвідом та думками і Ми зробимо українську науку ефективнішою.

Написано: 16:44 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web