HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: НАУКОВА ПОЛІТИКА В УКРАЇНІ ТА СВІТІ І ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

Герб РМВ ДО

Запропонована тема стосується актуальної проблеми для молодих вчених – пошуку фінансування на реалізацію наукових і дослідницьких проектів.

Буде презентовано огляд базових нормативних документів й основних тенденцій розвитку наукової політики в Україні, у Європі та на світі, а також подано інформацію про європейські організації, які працюють у сфері наукових досліджень. Також буде презентовано перелік фондів, які проводять грантові конкурси та фінансують наукові дослідження молодих вчених.

Особливий акцент буде зроблено на можливостях польських грантодавців для фінансування досліджень українських молодих вчених (зокрема, Національного центру науки (Республіка Польща).

Доповідач: Дегтярьова Ірина Олександрівна, к.філол.н., докторант кафедри права та європейської інтеграції ДРІДУ НАДУ при Президентові України, дослідник Фундації польських ректорів-Інституту суспільства знань.

Дата проведення: 17.12.2014

Час проведення: 17.30

Місце проведення заходу: Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека, патентно-технічний відділ, пр. К.Маркса, 18, к. 21, 3-й поверх.

Реєстрація учасників Semenenko1981@mail.ua (зазначити П.І.Б., організацію яку представляє, контактний номер).

Написано: 7:49 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web