HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Наші Герої

МЗСУ

Вже понад 4 місяці наш товариш, колишній голова ради молодих вчених Інституту сільського господарства степової зони НААН України, кандидат с-г наук, зав.лаб. Гирка Анатолій Дмитрович бере участь в АТО, 20й батальйон.

Ми знайшли волонтерів які тримають контакт з батальйоном де служить Анатолій. Зі слів Анатолія, йому нічого не треба, а умови перебування щось середнє між курортами Греції та Таїланду ….. але …… зі слів волонтерів це не зовсім так. Саме тому ми вирішили підтримати його не лише в наших думках, а й матеріально і морально.

1) якщо є можливість перерахуйте ту суму коштів, яку можете, на матеріальне забезпечення його взводу (номер роти і взводу я не вказую з метою безпеки). Картка Приватбанку 5167 9823 0137 8979 Оксана Чорная, з дописом 20й батальйон Гирка А.

2) зробіть фото (особисте, із сім’єю, з друзями – яке забажаєте) та дописом (зразок на фото в прикріпленому файлі) і надішліть його мені, ми роздрукуємо ці листи і передамо йому.  Якщо у вас діти, а в них є бажання намалювати привіт захисникам України, будемо раді отримати живі малюнки. Насправді, хлопці на передовій щасливі отримувати такі листи.

Не полініться зробіть фото чи селфі для нашого Анатолія.

Написано: 14:11 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web