HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Нагородження переможців обласних конкурсів молодих вчених

168849_386473431399915_489369981_n

Напередодні новорічних свят, 22 грудня в урочистій атмосфері Дніпропетровської обласної державної адміністрації пройшло нагородження молодих вчених, які здобули перемогу в щорічних обласних конкурсах «Молоді вчені – Дніпропетровщині», «Краща рада молодих вчених» та «Кращий молодий вчений». Молоді науковці отримали відповідні дипломи та цінні подарунки, а автори проектів переможців – грошове заохочення на реалізацію своїх ідей.

Як зазначив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман: “Дніпропетровщина вже 11-й рік поспіль проводить конкурси молодих науковців. Ви як новатори маєте дуже високу ціну. Підтримка та заохочення молодих вчених – це впевнена інвестиція в майбутнє. Обласна влада й надалі заохочуватиме обдаровану молодь. Творчих вам злетів і наснаги”.

Конкурси були започатковані Радою молодих вчених Дніпропетровської області спільно із Департаментом освіти і науки та за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації для відзначення найкращих молодих вчених та підтримки розвитку їх наукового потенціалу.

Цього року на конкурс проектів “Молоді вчені – Дніпропетровщині”, які є актуальними у вирішенні наявних проблем різної спрямованості регіону було подано майже півсотні  робіт, із них 37 після незалежної оцінки експертів пройшло до другого туру конкурсу – прилюдного захисту проекту перед Експертною радою конкурсу. За підсумками публічного захисту обрано 20 найкращих проектів, автори яких отримали матеріальне заохочення для впровадження власних наукових проектів – від 20 тис. грн до 50 тис. грн. Найбільшу  активність у цьому конкурсі цього року проявила молодь Українського державного хіміко-технологічного університету, за що була винагороджена тріумфом перемог, 11 проектів з УДХТУ пройшло до другого туру і аж 8 проектів отримало фінансову підтримку.

Конкурс “Краща рада молодих вчених” оцінює ефективність роботи рад ВНЗ та НДІ за минулорічний календарний рік, тобто скільки різноманітних заходів нею було організовано для молодих вчених області, наскільки активно залучалась молодь установи де вони працюють до участі у різноманітних конкурсах, як часто висвітлювалась інформація про діяльність ради у засобах ЗМІ та інше. Серед 12 рад молодих вчених ВНЗ та НДІ області, перемогу вибороли Ради Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. акад. В. Лазаряна, Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету та Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

Конкурс «Кращий молодий вчений» дає своєрідну оцінку роботи молодого науковця за попередній календарний рік, враховуючи всі його наукові здобутки. Конкурс має 4 напрями: технічний, економічний, гуманітарний та біологічний (медичний), в кожному з яких за рейтинговою таблицею із бальною оцінкою здобутків учасників конкурсу визначається троє лідерів-переможців. Таким чином 12 молодих науковців здобули перемогу та в якості заохочувалного призу отримали планшети та звісно дипломи. За словами екс-голови Ради молодих вчених Дніпропетровської області, наразі доктора економічних наук, завідувача кафедри маркетингу Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету Романа Безуса: «Я натхненно працював у 2016 році. Захистив докторську дисертацію, мав численні публікації, брав участь у міжнародних програмах. Завжди приємно, коли твої здобутки визнають. Це мотивуючий фактор, який надає крила».

Щиро дякуємо Дніпропетровській обласній державній адміністрації та Департаменту освіти і науки ДОДА за підтримку таких важливих конкурсів. Це мотивує та надихає на подальшу плідну роботу, на вкладення сил та часу у розвиток вітчизняної науки, інноваційної привабливості регіону. Мабуть найнеобхіднішим для кожного з нас є відчуття потрібності, розуміння що твою роботу цінують, а ці відзнаки та нагороди саме цьому і сприяють. Дякуємо та сподіваємось, що обласні конкурси для молодих вчених проводитимуться і надалі, рік від року підвищуючи свою масштабність та рівень організації.

 

 

 

 

 

Написано: 21:47 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web