HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Гранти і стажування: Нагороди 2016 Rolex Awards for Enterprise

Область наук: загальнонаукові;
Дедлайн: 2015-04-31;
Країна: СНД;
Розмір гранту: 50 000- 100 000 швейцарських франків;

Компанія Ролекс повідомляє про прийом заявок на здобуття 2016 Rolex Awards for Enterprise.

Метою проведеного компанією «Ролекс» конкурсу є надання фінансової допомоги людям будь-якої національності віком від 18 до 30 років, з активною життєвою позицією, які хотіли б реалізувати проекти, спрямовані на покращення якості життя на Землі, розширенню знань про наш світ.

До конкурсу допускаються проекти за такими пріоритетними напрямами:

наука та охорона здоров’я;
прикладні технології;
охорона навколишнього середовища;
культурна спадщина;
дослідження і відкриття.

В рамках конкурсу компанії «Ролекс» не підтримуються фундаментальні наукові дослідження.

Конкурс, започаткований в 1976 році в 2016 відзначить своє сорокаріччя. Для ювілейного року передбачені десять премій, п’ять - Laureate Awards та п’ять – Young Laureate Awards. Кожен з переможців конкурсу Laureate Awards отримає премію в розмірі 100 000 швейцарських франків, молоді Лауреат Премії – по 50 000 швейцарських франків. Всім переможцям вручаються годинник Ролекс.

Заявки на участь у конкурсі є індивідуальними і не можуть подаватися від колективу чи організації. Якщо заявка відображає роботу групи людей, то необхідно виділити одного представника, який висувається в якості претендента на здобуття премії компанії «Ролекс». Якщо претендент є співробітником університету (організації) премія присуджується ні організації, а співробітнику, який підготував заявку на конкурс.

Термін подачі попередньої заявки на конкурс – 31 травня 2015. Заявка подається англійською мовою. Якщо попередня заявка буде задовольняти основним критеріям конкурсу, претенденту буде запропоновано підготувати розширену версію заявки.

Заявки на проекти, термін реалізації яких закінчується в 2014 році, не розглядаються. Відбір лауреатів конкурсу компанії «Ролекс» здійснюється міжнародним журі.

Сайт конкурсу: http://www.rolexawards.com/about/apply

Написано: 10:59 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web