HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

нагородження, Новини: Молодих учених Дніпропетровської області нагороджено Преміями Верховної Ради України

12662494_347055335463387_5156732415250315250_n

10 лютого 2016 року у Верховній Раді України відбулося урочисте нагородження лауреатів Преміями Верховної Ради України, у тому числі і молодих учених. В урочистій атмосфері особисто Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, голова Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич  та  Голова Комітету з питань сім‘ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артур Палатний вручили щорічні Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів; найталановитішим молодими ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок; за внесок молоді в розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.

Серед нагроджених є і наші дорогі колеги! Щиро вітаємо з присудженням високої нагороди Турицьку (Чаус) Тетяну Григорівну,  доцента Дніпропетровського національного університету ім. О.Гончара, Сидоренко Ганну Григорівну, доцента Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім.Ак.Лазаряна!

Також Премією Верховної Ради нагороджено голову Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України Кращенка Юрія Петровича.

Вітаючи лауреатів премій, голова Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич відзначила, що на сьогодні освіта й наука є ключовим фактором суспільного прогресу, успішного розвитку націй, держав, кожної людини. Обравши шлях європейської інтеграції, наша держава якнайшвидше повинна гармонізувати власне законодавство про освіту та науково-технічну діяльність з європейськими стандартами, що  є найголовнішим завданням профільного Комітету.

Відео з церемонії нагородження - https://www.youtube.com/watch?v=2HjhLEFwV10&feature=share

Довідково: Відповідно до постанов Верховної Ради «Про присудження щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів» та «Про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2013 рік», премії вручено 27 педагогічним працівникам та 34  молодим ученим.

Щиро пишаємося та бажаємо високих успіхів, натхнення, невичерпної енергії і великого особистого щастя!

Рада молодих вчених Дніпропетровської області

(за матеріалами Офіційного веб-порталу Верховної Ради України)

      

      

Нагорода Тетяни Турицької (Чаус)

Ганна Сидоренко, ДНУЗТ ім.Акад.Лазаряна

 

Написано: 22:48 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web