HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: “Молоді вчені – Дніпропетровщині”-2014. Захист проектів

DSC_0059

9-10 грудня 2014 р. у Департамені освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації відбувся захист конкурсних наукових робіт, поданих на конкурс ” Молоді вчені – Дніпропетровщині”. 49 молодих вчених з різних вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ області, які пройшли у другий тур та отримали високі оцінки експертів за профілем, представляли конкурсній комісії свої проекти. За результатами публічного захисту буде обрано переможців, які отримають матеріальне заохочення за свою наукову працю.

Конкурс проектів на отримання матеріального заохочення “Молоді вчені – Дніпропетровщині” проводиться щороку та фінансується з обласного бюджету і є частиною обласних програм у галузі освіти і науки. З кожним роком кількість учасників збільшується, тематика проектів є дуже різноманітною і включає абсолютно усі галузі знань: від технічних і точних наук до наук про здоров’я (медицина, фізичне виховання).

Приємно, що за ініціативи Аташе з питань культури Посольства Франції та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації буде визначено двох молодих вчених, які поїдуть на стажування до Франції!

Бажаємо усім успіху! Чекаємо на результати конкурсу!

Рада молодих вчених Дніпропетровської області

Написано: 9:14 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web