HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Молодь – це майбутнє

2015.11.26_ЗС_НТК__MG_6990

«Ми – це майбутнє!» cаме з таким гаслом 26-27 листопада у м. Запоріжжі на металургійному комбінаті ВАТ «Запоріжсталь» була проведена XXXXІІ Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених. У роботі конференції взяли участь 264 молоді фахівці підприємств гірничо-металургійної галузі, співробітники науково-дослідних інститутів, студенти вищих навчальних закладів України та було представлено понад 200 наукових розробок і проектів. Робота конференції пройшла в 11 секціях за темами аглодоменного, сталеплавильного, прокатного виробництва, енергетики, IT-технологій, економіки та фінансів, охорони навколишнього середовища та інших. За підсумками участі в конференції 70 учасників, які представили кращі розробки і доповіді, відзначені нагородами. Від НМетАУ делегатами були: доценти Малюк О.С., Ягольник М.В., Журавльова С.В., студенти Алпаєв Є.М. та Цибулько В.С. Нагороди отримали: доц. кафедри економіки Малюк О.С. – приз глядацьких симпатій та ІІІ місце в секції «Економіки та фінансів», доц. кафедри металургії сталі Журавльова С.В. – ІІ місце в «Сталеплавильній секції».

У перший день приїзду до славного Запоріжжя учасникам конференції була запропонована екскурсія по заводу ВАТ “Запоріжсталь“. Учасники відвідали обжимний цех, цех гарячої прокатки тонкого листа та новинку заводу, збудовану за найновітнішими технологіями – безперервний травильний агрегат. Інформація про новий цех, який “виріс” на пустощі за півтори роки була сприйнята гостями з приємним здивуванням та вселила віру в зміцнення позицій української металургії на світовому ринку.

Слід зазначити, що завод здивував своєю «охайністю» та чистотою. «Тут скрізь панують дисципліна та порядок», – наголосив екскурсовод, майстер обжимного цеху. І справді, у всіх цехах розмежовані безпечні доріжки для пересування персоналу, відмічено зони підвищеного ризику, працюють всі системи оповіщення інформації. На комбінаті «Запоріжсталь» питанням навколишнього довкілля приділяють особливу увагу, за останні два роки на модернізацію, в тому числі і екологічну, було витрачено понад два мільярди гривень. Частину з проектів запропонували саме молоді фахівці.

Другий день перебування в Запоріжжі розпочався з плідної роботи конференції. Після реєстрації відбулося урочисте відкриття, на якому учасників наукового зібрання привітав директор по технології та якості ВАТ “Запоріжсталь“ С.В. Гоман. Делегати НМетАУ виступали у таких секціях: аглодоменна, сталеплавильна, економіки і фінансів та охорони навколишнього середовища і радіаційної безпеки. Підсумовуючи результати конференції, спеціальна комісія з числа інженерно-технічних працівників та виробничників комбінату відзначила високий рівень представлених  доповідей. Ввечері учасників конференції чекав приємний сюрприз – чемпіонат з боулінгу, де кожен міг зняти важку напругу плідного дня, збиваючи кеглі та вибиваючи «страйки».

На третій день у ДК “Металургів“ відбулося нагородження доповідачів, які представили на конференції найбільш актуальні розробки. Переможці були нагороджені ексклюзивними подарунками: дипломами та комп’ютерною оргтехнікою. Ця конференція – не тільки корисний досвід і спілкування з колегами, а й можливість налагодження стосунків ВНЗ з провідними підприємствами України. Молоді фахівці не повинні боятися виступати генераторами ідей і показувати себе.

Хотілося б висловити величезну подяку організаторам цього зібрання, які зробили все можливе, щоб провести конференцію на високому науково-технічному рівні, а особливо віддячити працівників комбінату: керівника молодіжної організації комбінату С.В. Ільченка та С.А. Сивоненка – за роботу з гостями. Окремо хочеться подякувати нашому Першому проректору Іващенку В.П. за організацію поїздки! Молоді вчені НМетАУ з великим задоволенням готові брати участь у подібних науково-технічних конференціях і надалі, що їх буде проводити комбінат ВАТ “Запоріжсталь“, а також інші підприємства галузі.

РМВ НМетаУ

Написано: 2:27 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web