HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: МІЖВУЗІВСЬКИЙ СЕМІНАР «ПРОФЕСІЙНІ ГРАНТИ» У ДВНЗ ПДАБА

1.1

МІЖВУЗІВСЬКИЙ СЕМІНАР «ПРОФЕСІЙНІ ГРАНТИ» У ДВНЗ ПДАБА

9 грудня 2014 р.  у Державному вищому навчальному закладі «Придніпровська державна академія будівництва  та архітектури» відбувся міжвузівський семінар на тему «Професійні гранти», проведений для студентів, магістрів, аспірантів, викладачів ВНЗ м. Дніпропетровська. Організаторами заходу були Дніпропетровське відділення Української асоціації «Жінки в науці та освіті» та Рада молодих вчених ДВНЗ ПДАБтаА.  Перед учасниками виступили доцент каф. філософії та політології, к.ф.н. Любов Чернова, працівник відділу науково-дослідної частини, член Ради молодих вчених від факультету промислового та цивільного будівництва ДВНЗ ПДАБтаА Марина Бабенко, доцент каф. прикладної математики, к.т.н. Олена Запорожець.

Метою цього заходу був пошук шляхів долучення наших молодих науковців до світового наукового товариства.

Спікери семінару ознайомили присутніх з технологіями фандрайзингу, можливостями  отримання професійних грантів на навчання, стажування, спільні наукові дослідження, соціальні та екологічні проекти. Було розглянуто можливості та перспективи складання проектів на участь у міжнародних наукових конкурсах на отримання грантів для підтримки досліджень чи впровадження розроблених технологій. Усі учасники отримали методичні матеріали з підготовки заявки на грант та ресурси пошуку у Інтернет мережі, отримали відповіді на свої запитання стосовно цієї тематики та рекомендації щодо подальшого пошуку міжнародних партнерів за напрямком своїх наукових досліджень, обмінялися контактами та знаннями для подальшого інтегрування у світовий науковий простір.

Усіх учасників семінару зацікавила представлена тематика та сподобався формат його проведення. Її організатори намагатимуться і надалі проводити такі пізнавальні, розвивальні семінари для молоді.

Рада молодих вчених ДВНЗ ПДАБА

Написано: 13:06 | | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web