HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: МІЖНАРОДНИЙ ОБМІН ДОСВІДОМ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧОГО ВИРОБНИЦТВА

universitat-politecnica-valencia

З 11-го липня по 12-те серпня 2015 року в рамках міжнародного проекту Customised Advisory Sustainable manufacturing Services (CASES)  за підтримки Європейського Союзу сьомої рамкової програми FP7 Marie Curie People Action відбулася наукова зустріч учасників проекту у м. Валенсія, Іспанія. Приймаючим ВНЗ проекту виступив Політехнічний університет Валенсії (Universidad Politecnica de Valencia), а з української сторони залученим учасником була Національна металургійна академія України, яку представляли професор, к.е.н., декан факультету Комп’ютерних систем, енергетики та автоматизації Савчук Лариса Миколаївна та молода вчена – асистент кафедри Економічної інформатики, к.е.н. Трофименко Ганна Сергіївна.

Даний проект включає в себе новітню науково-дослідну роботу глобальних дослідницьких партнерів у ЄС, Китаї та Україні в області сервіс-орієнтованих і хмарних обчислень, інтелектуальних виробничих систем та оцінки виробництва енергії, що дозволить розвивати передові інформаційно-комунікаційні технології на основі сталого рішення.

Проект складається з восьми університетів з Великобританії, Іспанії, Франції, Китаю та України, які представлені наступними університетами: Coventry University (Великобританія), Universidad Politecnica de Valencia (Іспанія), Cranfield University (Великобританія), Institut polytechnique Grenoble (Франція), Zhejiang University (Китай), Nanjing University of Aerospace and Aeronautics (Китай), Southeast University (Китай), та National Metallurgical Academy of Ukraine (Україна). Проект реалізовується з березня 2012 року по лютий 2016 року та об’єднує близько сорока досвідчених дослідників, які реалізовують його шляхом обміну знаннями та науково-дослідної інтеграції.

Основні цілі CASES є наступні: встановити активне міжнародне співтовариство і ефективний канал зв’язку для дослідницьких груп з різних регіонів ЄС, Китаю і України, співпрацюючи у науково-дослідній області еко-дизайну і ефективного планування виробництва енергії; інтегрувати додатковий досвід європейських, китайських та українських команд, щоб розробити розумні послуги і стандарти для вирішення багатогранних вимог глобальної сфери еко-дизайну та сталого планування виробництва; ефективно використовувати географічні характеристики всіх команд для дослідження оцінки, вдосконалення та поширення сталого планування виробництва.

Протягом наукової взаємодії учасниками з України та Іспанії було досліджено специфіку виробництва та моделювання оптимізації обслуговування металургійних підприємств України та Іспанії з метою їх енергоефективності та проведено компаративний аналіз процесів їх діяльності на різних стадіях виробництва. Сформовано основні напрями побудови алгоритмів для енергозберігаючих інтелектуальних систем на металургійних підприємствах.

Окрім проведення наукових досліджень, учасники із України ознайомились із науково-технічною базою та організаційною структурою Політехнічного університету Валенсії, в яку входить сорок дві кафедри, серед яких кафедра прикладної математики, прикладної термодинаміки, архітектурної композиції, архітектурних споруд, документації та історії мистецтв, біотехнології, організації бізнесу, хімічного та ядерного машинобудування, інженерно-будівелього і цивільного будівництва, економіки та соціальних наук, текстилю та паперу машинобудування тощо.

В університеті можливе здобуття ступеня бакалавра та магістра, а також PhD за різними напрямами.

Університет активно приймає участь у різноманітних проектах міжнародного обміну студентів та випускників та надає власні стипендії на стажування та навчання талановитої молоді.

Офіційний сайт Політехнічного університету Валенсії: https://www.upv.es/index-en.html.

Рада молодих вчених НМетАУ

Написано: 10:36 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web