HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: «МІЖНАРОДНЕ НАУКОВЕ СПІВРОБІТНИЦТВО В РАМКАХ ПРОГРАМ ФОНДУ ІМ. ГУМБОЛЬДТА

Герб РМВ ДО

Засідання обласного молодіжного наукового клубу

«ПІВДЕННЕ СУЗІР’Я»

 на тему:

«МІЖНАРОДНЕ НАУКОВЕ СПІВРОБІТНИЦТВО в РАМКАХ ПРОГРАМ ФОНДУ ІМ. ГУМБОЛЬДТА»

Фонд Олександра фон Гумбольдта – провідна організація Федеративної республіки Німеччина, що фінансує розвиток міжнародного наукового співробітництва. Щороку виділяються близько 700 стипендій в галузях природничих, гуманітарних та технічних наук. У Німеччині стипендії Фонду Гумбольдта вважаються найпрестижнішими. Спільнота стипендіатів Фонду об’єднує 26000 науковців у 130 країнах, серед них 50 нобелівських лауреатів. У доповіді буде представлено інформацію про діяльність Фонду, різні типи стипендій, умови та правила подання заявок. Доповідач поділиться особистим досвідом десятирічної співпраці з Фондом у рамках різних грантових програм. Слухачі зможуть одержати додаткові інформаційні матеріали (брошури та річний звіт про діяльність Фонду) в електронному вигляді.

Доповідач: В.В. Данішевський, доктор технічних наук, професор, професор кафедри будівельної механіки та опору матеріалів Державного вищого навчального закладу «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури»

Дата проведення: 15.04.2015

Час проведення: 17.30

Місце проведення заходу: Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека, патентно-технічний відділ, пр. К.Маркса, 18, к. 21, 3-й поверх.

Реєстрація учасників Semenenko1981@mail.ua (зазначити П.І.Б., організацію яку представляєте, контактний номер)

Написано: 18:01 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web