HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Міжнародна площина для співпраці молодих вчених та підприємств

Міжнародна площина для співпраці молодих вчених та підприємств

У Національній металургійній академії України велика увага приділяється проведенню навчальних програм, технологій навчання та науково-дослідної діяльності академії у відповідність з Європейськими принципами та стандартами освіти. Так, НМетАУ є активним учасником проекту «CERES» – Центр передових знань для молодих вчених.

Головною метою проекту є покращення умов для виконання досліджень молодими вченими відповідно до науково – дослідної та інноваційної концепцією і реалізація програми партнерства між підприємствами та університетами з України, Білорусії та країн ЄС. Також, важливим є покращення умов для виконання дослідницької діяльності молодих вчених відповідно концепції трикутника знань «освіта – дослідження – інновації» через встановлення сталого та довгострокового партнерства між молодими вченими, викладачами та підприємствами.

Цілі проекту:

1. Створити «Центри передових знань для молодих вчених» в Україні та Білорусії.

2. Запуск інтерактивного порталу «Центру передових знань для молодих вчених».

3. Посилити роль підприємств в наукових дослідженнях молодих вчених.

4. Розповсюдження отриманого досвіду та результатів проекту.

У проекті беруть участь:

Європейський Союз: Жилінський університет в Жиліні (Словаччина),

Падерборнського університет (Німеччина), Технологічний університет Брно (Чеська Республіка), Словацька секція товариства інженерів-електриків (Словаччина).

Україна: Національна металургійна академія України, Національний транспортний університет, Запорізький національний технічний університет, Міністерство освіти і науки України, Науково-виробниче підприємство «Радій».

Білорусь: Білоруський державний університет інформатики і радіоелектроніки, Гомельський державний університет імені Франциска Скорини, Брестський державний технічний університет, Об’єднаний інститут проблем інформатики НАН, ТОВ «Інтелектуальні процесори».

В рамках проекту «CERES» відбулося дві робочі зустрічі у м. Жиліні в квітні та жовтні 2014 року.

Також, в Київі 23 грудня 2014 року відбулася перша моніторингова зустріч українських партнерів-учасників проекту на базі Національного транспортного університету. Учасниками проектної команди від Національної металургійної академії України є голова ради молодих вчених НМетАУ, к.т.н. – Ягольник Максим Вікторович та його заступник, к.е.н. – Трофименко Ганна Сергіївна.

На даній зустрічі демонструвалися результати перших етапів реалізації проекту, а також обговорювалися подальші шляхи його успішного закінчення.

В процесі реалізації проекту планується проведення тренінгу менеджерів «Центрів передових знань для молодих вчених» на базі Європейських університетів та розповсюдження досвіду співробітництва університетів із підприємствами через проведення літньої школи в Україні.

Рада молодих вчених

Національної металургійної академії України

Написано: 15:06 | Тегі: | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web