HOMINIS MENS DISCENDO ALITUR ET COGITANDO

РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ


ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новини: Міжнародна мобільність молодих вчених НМетАУ

IMG_24561

В період з 7 по 9 липня 2015 року в рамках проекту CERES «Центр передових знань для молодих вчених», який фінансується за підтримки Європейської Комісії, двоє представників Національної металургійної академії України — доцент кафедри електрометалургії Олександр Жаданос та старший менеджер проектів відділу міжнародного співробітництва Ірина Сорокіна прийняли участь у міжнародній конференції «Інформаційні та передові технології»  IDT’2015 та Семінарі CERES  «Сучасний досвід молодих науково-дослідних організацій», які проходили в Університеті Жиліни (Словаччина).

Міжнародна конференція IDT’2015 є щорічним заходом. Мета конференції полягає в об’єднанні досліджень, розробників і викладачів академічних кіл та промисловості, що працюють у всіх галузях цифрових технологій. Молоді вчені та аспіранти також були запрошені до участі у конференції. Крім наукової області, в рамках конференції кілька культурних та громадських заходів було здійснено учасниками.

Теми доповідей конференції було орієнтовано на широке коло програм комп’ютерних систем.

Серед них: теорія ланцюгів та її застосування; цифрова обробка сигналів; зв’язок і управління систем та мереж; вимірювальні системи і контрольно-вимірювальні прилади; апаратні і програмні рішення; інноваційні програми охорони здоров’я; електронні медичні записи і медичні Бази даних; медичний аналіз зображень та біомедична візуалізація; комп’ютерна діагностика; телемедицина і віддалений моніторинг; аналіз надійності та оцінка ризику; тестування і усунення несправностей; ризики і небезпека — аналіз надійності програмного забезпечення; інтелектуальний аналіз даних і виявлення знань.

Безпосередньо, представник НМетАУ Олександр Жаданос виступив на конференції у декількох секціях з доповіддю «Дослідження теплофізичних процесів у печі Ацесона при виробництві карбіду кремнію для розробки автоматизованої системи управління».

Доповіді, представлені на Конференції, і включені в IDT 2015 праці будуть розглядатися для індексації в наукометричних базах IEEEXplore, Scopus і Web of Science.

Дякуємо представникам Університету Жиліни за бездоганну організацію Конференції «IDT’2015» та прийом.


Рада молодих вчених

Національної металургійної академії України

Написано: 18:35 | Тегі: > | Немає коментарів

Коментарі

EmailEmail
PrintPrint
WP Socializer Aakash Web